![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Την Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου και ώρα 16:00 θα τελεσθεί στο Δημοτικό Στάδιο «Αθανάσιος Ραγάζος» αγιασμός για το ποδοσφαιρικό τμήμα του Γ.Σ. Αλμυρού, την ακαδημία ποδοσφαίρου και του τμήματος στίβου, ενόψει της νέας αθλητικής χρονιάς 2019-2020. Για τον σκοπό αυτό καλούνται όλοι οι αθλητές και αθλήτριες των παραπάνω τμημάτων του Γ.Σ.Α, όπως και εκπρόσωποι φορέων και συλλόγων να παρευρεθούν στη τέλεση του αγιασμού.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις