Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (28/9)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, καθώς και τα τρία παιχνίδια που διεξάγονται σήμερα για τη Σούπερ Λιγκ. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

EΡΤ 1
19.00 Ατρόμητος-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
ΕΡΤ 2
15.30 Αγώνες της Α1 μπάσκετ σε παράλληλη μετάδοση -Ζ-
17.45 Λάρισα-Προμηθέας -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 Ιωνικός-Τρίκαλα -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
ΕΡΤ SPORTS
16.15 Παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου -Ζ-
23.30 Παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου, 50χλμ βάδην -Ζ-
COSMOTE SPORT 1
14.30 Σέφιλντ Γιουν.-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Σ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.30 Τσέλσι-Μπράιτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Γουλβς-Γουότφορντ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
14.00 Αθλ. Μπιλμπάο-Βαλένθια -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.00 Χετάφε-Μπαρτσελόνα -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Γρανάδα-Λεγκανές -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
22.00 Ατλέτικο Μαδρ.-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Πάντερμπορν-Μπάγερν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Ντόρτμουντ-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
19.00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 5
17.00 Τότεναμ-Σαουθάμπτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 6
16.30 Λειψία-Σάλκε -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Μάλαγα-Τενερίφη -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Χοφενχάιμ-Γκλάντμπαχ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Κρίσταλ Πάλας-Νόργουιτς -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Μπόχουμ-Ντάρμσταντ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Άουγκσμπουργκ-Λεβερκούζεν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 9
14.00 Ενισέι-ΤΣΣΚΑ -Ζ- (VTB League)
16.30 Μάιντς-Βόλφσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.00 Μπενφίκα-Σετουμπάλ -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
NOVASPORTS 1
17.15 Άρης-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Σασουόλο-Αταλάντα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
16.00 Γιουβέντους-Σπαλ -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 Ολυμπιακός-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
14.30 Λιόν-Ναντ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
18.30 Μπορντό-Παρί Σ.Ζ. -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
21.00 Μετς-Τουλούζ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
14.30 ΚΠΡ-Μπρόμγουιτς -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.00 Μπλάκμπερν-Λούτον -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
20.45 Άγιαξ-Γκρόνιγκεν -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
19.00 Σαμπντόρια-Ίντερ -Ζ- (Καμπιονάτο)