Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (12 – 13/10) στους οκτώ ομίλους της Γ’ Εθνικής:

1oς όμιλος (4η αγωνιστική)
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Αετός Ορφανού 1-2
Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας 2-4
Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός 0-3
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου Πότου 1-0
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 1-2
Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Σειρήνα – Νίκη Αγκαθιάς 1-5
Θερμαϊκός Θέρμης – Φλώρινα 3-0
Αστραπή Μεσοποταμίας – Γιαννιτσά 1-0
Θύελλα Σαρακηνών – Αλμωπός Αριδαίας 0-4
Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας – Νέα Καλλικράτεια 0-1
Άρης Παλαιοχωρίου – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-3 ά.α.
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα 2-2
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά 2-2
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς 1-2
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
ΑΟ Ποταμιάς – Ηρακλής Λάρισας 1-2
Δίας Δίου – Πιερικός 0-1
ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός 1-0

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 2-0
Απόλλων Ευπαλίου – Αχέρων Καναλακίου 1-1
Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0
ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Αρτας 1-3
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας 2-2
Α.Ε. Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1
Α.Ε. Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθίας 1-0

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού 2-0
Άνω Μερά Μυκόνου – Κερατσίνι 0-0
Κηφισιά – Άγιοι Ανάργυροι 2-1
Φωστήρας – Καλλιθέα 2-2
Μοσχάτο – Άγιος Ιερόθεος 3-1
Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου 1-2
Ακράτητος – Ηλυσιακός 1-1

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αιολικός – Αχαρναϊκός 0-0
Νέα Αρτάκη – Παλληνιακός 1-2
Παναρκαδικός – Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-2
Κόρινθος – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Α.Ο. Υπάτου – Θύελλα Ραφήνας 0-1
(12/10) Ρόδος – Αήττητος 2-0
Ρεπό: Μαρκό

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Σπάρτη 0-2
Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Ερμιονίδα 3-1
ΠΑΟ Βάρδας – Ζάκυνθος 1-1
Α.Ο. Τσιλιβή – Πανηλειακός 1-1
Διαβολίτσι – Πανγυθεατικός 2-1
Παναργειακός – Θύελλα Πατρών 0-1

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Επισκοπή – Άγιος Νικόλαος 1-0
Α.Ο. Πόρου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-3
Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός 3-2
Γιούχτας – Ατσαλένιος 2-2
Ρεπό: Ηρόδοτος