Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (19/10)

Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου μπορείτε να παρακολουθήσετε απόψε από την τηλεόραση, καθώς και τους δύο αγώνες για την Σούπερ Λιγκ, όπως και ματς για  την Α1 μπάσκετ. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΕΡΤ 3
15.00 Καλαμάτα-Ιωνικός -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
ΕΡΤ SPORTS
14.00 Γλυφάδα-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Α1 πόλο)
17.30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
20.00 Παναιτωλικός-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Έβερτον-Γουέστ Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Κρ. Πάλας-Μάντσεστερ Σ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.30 Τσέλσι-Νιούκαστλ -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Λέστερ-Μπέρνλι -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
14.00 Εϊμπάρ-Μπαρτσελόνα -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.00 Τότεναμ-Γουότφορντ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Χετάφε-Λεγκανές -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
22.00 Μαγιόρκα-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Άουγκσμπουργκ-Μπάγερν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Ντόρτμουντ-Γκλάντμπαχ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Γουλβς-Σαουθάμπτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
24.00 Μπόρνμουθ-Νόργουιτς -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 4
17.00 ΑΕΚ-Περιστέρι -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 5
17.00 Ατλέτικο Μαδρ.-Βαλένθια -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Σκάντιτσι-Κούνεο -Ζ- (ιταλικό βόλεϊ γυν.)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Σαν Πάουλι-Ντάρμσταντ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Βέρντερ-Χέρτα -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Ομπραντόιρο-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Ουνιόν-Φράιμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 1
16.00 Λάτσιο-Αταλάντα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Νάπολι-Βερόνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.45 Γιουβέντους-Μπολόνια -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
14.30 Μπλάκμπερν-Χάντερσφιλντ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.30 Ολυμπιακός-ΟΦΗ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 4
17.00 Μπάρνσλεϊ-Σουόνσι -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.30 Βααλβάικ-Άγιαξ -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
21.45 Ουτρέχτη-Αϊντχόφεν -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
18.30 Λιόν-Ντιζόν -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
21.00 Τουλούζ-Λιλ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)