Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (20/10)

Πλούσιο είναι το σημερινό πρόγραμμα, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις, μεταξύ αυτών το παιχνίδι της ΑΕΚ με τον Βόλο για τη Σούπερ Λιγκ και του Ιάλυσου με τη Νίκη για τη Φούτμπολ Λιγκ, καθώς και ματς από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΕΡΤ 2
17.45 Λαύριο-Ήφαιστος -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 Ιάλυσος-Νίκη -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
ΕΡΤ SPORTS
17.00 Ξάνθη-Άρης -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
20.00 Ατρόμητος-Παναθηναϊκός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 1
13.30 Σασουόλο-Ίντερ -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Σαμπντόρια-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 ΑΕΚ-Βόλος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
14.00 Α’ ημιτελικός -Ζ- (Παγκόσμιο Κύπελλο μίνι ποδοσφαίρου)
15.15 Β’ ημιτελικός -Ζ- (Παγκόσμιο Κύπελλο μίνι ποδοσφαίρου)
16.45 Πανιώνιος-Αστέρας Τρ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.00 Τελικός -Ζ- (Παγκόσμιο Κύπελλο μίνι ποδοσφαίρου)
NOVASPORTS 3
16.00 Ουντινέζε-Τορίνο -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Πάρμα-Τζένοα -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Μαρσέιγ-Στρασμπούρ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
16.00 Γουίγκαν-Νότιγχαμ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
21.45 Μίλαν-Λέτσε -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 5
73ο Ελληνικό Ντέρμπι -Ζ- (ιπποδρομίες)
NOVASPORTS 24
16.00 Κάλιαρι-Σπαλ -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
18.30 Μάντσεστερ Γ.-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Αλαβές-Θέλτα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.00 Εσπανιόλ-Βιγιαρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Μπιλμπάο-Βαγιαδολίδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Σεβίλλη-Λεβάντε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Κολονία-Πάντερμπορν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Χόφενχαϊμ-Σάλκε -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
13.00 Φενερμπαχτσέ-Μπαχτσεσεχίρ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
19.30 Βαλένθια-Μάλαγα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 6
17.00 Τελικός τουρνουά European Open, Αντβέρπη -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 7
15.00 Σοσιεδάδ-Μπέτις -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Στουτγκάρδη-Κίελο -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
19.00 Ζιελόνα Γκόρα-ΤΣΣΚΑ Μ. -Ζ- (VTB League μπάσκετ)