Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (27/10)

Την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τη Σούπερ Λιγκ και τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, μπορείτε να παρακολουθήσετε απόψε από την τηλεόραση. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΕΡΤ 2
16.15 Ρέθυμνο-ΑΕΚ -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 Διαγόρας-Καλαμάτα -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 Ελλάδα-Ισραήλ -Ζ- (χάντμπολ)
ΕΡΤ SPORTS
14.45 Χανιά-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Ατρόμητος-Πανιώνιος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.00 Γκραν Πρι Μεξικού -Ζ- (Φόρμουλα 1)
01.00 Ιαπωνία-Ολλανδία -Ζ- (Μουντιάλ Κ17)
NOVASPORTS 1
15.00 Παναθηναϊκός-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.30 Μπολόνια-Σαμπντόρια -Ζ- (Καμπιονάτο)
17.15 Άρης-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Φιορεντίνα-Λάτσιο -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
14.00 Σουόνσι-Κάρντιφ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
16.00 Σπαλ-Νάπολι -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Ρόμα-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Μαρσέιγ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
15.30 Αϊντχόβεν-Άλκμααρ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Άγιαξ-Φέγενορντ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
16.00 Αταλάντα-Ουντινέζε -Ζ- (πρωτάθλημα Σουηδίας)
NOVASPORTS 24
16.00 Ρεν-Τουλούζ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Νιούκαστλ-Γουλβς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
20.30 Άρσεναλ-Κρίσταλ Πάλας -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Θέλτα-Σοσιεδάδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.00 Λεβάντε-Εσπανιόλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Σεβίλλη-Χετάφε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Οσασούνα-Βαλένθια -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Βόφσμπουργκ-Άουγκσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Σπόρτινγκ Λ.-Σετουμπάλ -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 4
14.15 Γαλατασαράι-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
21.30 Οκλαχόμα-Γκόλντεν Στέιτ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
21.00 Γκραν Πρι Μεξικού -Ζ- (Φόρμουλα 1)
COSMOTE SPORT 6
13.30 Ζενίτ-Λοκομοτίβ Κουμπάν -Ζ- (VTB League μπάσκετ)
16.00 Τελικός τουρνουά 2019 ATP World Tour 500, Ελβετία -Ζ- (τένις)
19.30 Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 7
10.30 Τουρνουά WTA Finals 2019 -Z- (τένις)
12.30 Τουρνουά WTA Finals 2019 -Z- (τένις)
15.00 Τελικός τουρνουά 2019 ATP World Tour 500, Αυστρία -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Νυρεμβέργη-Ρέγκενσμπουργκ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
17.00 Τοντέλα-Μπενφίκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
19.30 Πόρτο-Φαμαλικάο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
15.00 Γρανάδα-Μπέτις -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)