Super League 2: Το πρόγραμμα του πρώτου γύρου

Το πρόγραμμα του πρώτου γύρους της Super League 2 γνωστοποίησε η διοργανώτρια αρχή, καθώς και όλες τις τηλεοπτικές μεταδόσεις.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Super League 2:

5η αγωνιστική
Παρασκευή 15/11
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή (17:30, ERT Sports)

Κυριακή 17/11
Πλατανιάς – Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Λεβαδειακός – Απόλλων Λάρισας (15:00)
Εργοτέλης – Καραϊσκάκης (15:00)
Κέρκυρα – Χανιά (15:00)

Δευτέρα 18/11
ΠΑΣ Γιάννινα – Απόλλων Πόντου (17:00, ERT Sports)

6η αγωνιστική
Παρασκευή (22/11)
Πλατανιάς – Δόξα Δράμας (16:00, ERT Sports)

Κυριακή (24/11)
Καραϊσκάκης – Χανιά (14:45, ERT Sports)
Απόλλων Σμύρνης – ΠΑΣ Γιάννινα (15:00)
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα (15:00)

Δευτέρα (25/11)
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

7η αγωνιστική
Παρασκευή (29/11)
Εργοτέλης – Παναχαϊκή (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (1/12)
Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)
Χανιά – Απόλλων Λάρισας (15:00)
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (2/12)
Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης (17:00, ERT Sports)

8η αγωνιστική
Παρασκευή (6/12)

Λεβαδειακός – Εργοτέλης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (8/12)
ΠΑΣ Γιάννινα – Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)
Πλατανιάς – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης (15:00)
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (9/12)
Παναχαϊκή – Χανιά (17:00, ERT Sports)

9η αγωνιστική
Παρασκευή (13/12)
Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (15/12)
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00)
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς (15:00)
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή (15:00)

Δευτέρα (16/12)
Χανιά – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

10η αγωνιστική
Παρασκευή (20/12)
Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (22/12)
Λεβαδειακός – Απόλλων Πόντου (14:45, ERT Sports)
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης (15:00)
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας (15:00)

Δευτέρα (23/12)
Εργοτέλης – Χανιά (17:00, ERT Sports)

11η αγωνιστική
Παρασκευή (3/1)
Παναχαϊκή – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (5/1)
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΣ Γιάννινα (14:45, ERT Sports)
Καραϊσκάκης – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (15:00)

Δευτέρα (6/1)
Χανιά – Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)