Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (10/11)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Σήμερα Κυριακή μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα των μεταδόσεων έχεις ως εξής:

ΕΡΤ 1
17.15 Προμηθέας-Παναθηναϊκός -Ζ- (Κύπελλο μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 Αιγάλεω-Ιωνικός -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
ΕΡΤ SPORTS
08.00 Μαραθώνιος Αθήνας -Ζ-
13.00 Δράμα-Φαίακας Κερ. -Ζ- (Α1 χάντμπολ)
14.45 Απόλλων Π.-Πλατανιάς -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Ξάνθη-Πανιώνιος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
01.00 Αγώνας για τα προημιτελικά -Ζ- (Μουντιάλ Κ17)
NOVASPORTS 1
15.00 Άρης-Αστέρας Τρ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.30 Κάλιαρι-Φιορεντίνα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
17.15 Ολυμπιακός-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Γιουβέντους-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
13.15 Άγιαξ-Ουτρέχτη -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
15.30 Βίλεμ-Αϊντχόβεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
18.05 Μονπελιέ-Τουλούζ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
22.00 Μαρσέιγ-Λιόν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
14.00 Κάρντιφ-Μπρίστολ Σ. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
16.00 Σαμπντόρια-Αταλάντα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Πάρμα-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 5
16.00 Λάτσιο-Λέτσε -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 24
16.00 Ουντινέζε-Σπαλ -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
18.30 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Σ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Μαγιόρκα-Βιγιαρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
16.00 Μάντσεστερ Γ.-Μπράιτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Χετάφε-Οσασούνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Μπέτις-Σεβίλλη -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
14.30 Γκλάντμπαχ-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
16.30 Βόλφσμπουργκ-Λεβερκούζεν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Φράιμπουργκ-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
23.00 Μποαβίστα-Πόρτο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 4
13.30 Ομπραντόιρο-Μπασκόνια -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
16.30 Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
22.30 Μινεσότα-Ντένβερ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
14.15 Φενερμπαχτσέ-Μπεσίκτας -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
17.00 Ατλέτικο Μαδρ.-Εσπανιόλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 7
16.00 Γουλβς-Άστον Βίλα -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Ρεάλ Μαδρ.-Μάλαγα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Νυρεμβέργη-Αρμίνια -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
COSMOTE SPORT 9
15.00 Μπιλμπάο-Λεβάντε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
18.00 ΤΣΣΚΑ Μ.-Λοκομοτίβ Κ. -Ζ- (VTB League μπάσκετ)