Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (24/11)

Πλούσιο είναι το μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε την αναμέτρηση του Βόλου με τον Αστέρα στην Τρίπολη για τη Σούπερ Λιγκ, όλα τα παιχνίδια από την μεγάλη επαγγελματική κατηγορία, αλλά και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

Super League
17.00 Ατρόμητος-ΟΦΗ (ΕΡΤ SPORTS)
17.15 Αστέρας Τρίπολης-Βόλος (Novasports2HD)
19.30 Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ SPORTS)
19.30 ΑΕΚ-Άρης (Novasports1HD)
LaLiga
13.00 Εσπανιόλ-Χετάφε (COSMOTE SPORT2HD)
15.00 Οσασούνα-Μπιλμπάο (COSMOTE SPORT7HD)
17.00 Έιμπαρ-Αλαβές (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Βιγιαρεάλ-Θέλτα (COSMOTE SPORT2HD)
22.00 Βαγιαδολίδ-Σεβίλη (COSMOTE SPORT2HD)
SerieA
13.30 Μπολόνια-Πάρμα (Novasports1HD)
16.00 Ρόμα-Μπρέσια (Novasports1HD)
16.00 Σασουόλο-Λάτσιο (Novasports4HD)
16.00 Ελλάς Βερόνα-Φιορεντίνα (Novasports24HD)
19.00 Σαμπντόρια-Ουντινέζε (Novasports3HD)
21.45 Λέτσε-Κάλιαρι (Novasports3HD)
Bundesliga
16.30 Άουγκσμπουργκ-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT3HD)
19.00 Χόφενχαϊμ-Μάιντς (COSMOTE SPORT3HD)
Eredivisie
13.15 Χρόνιγκεν-Φέγενορντ (Novasports2HD)
15.30 Αϊντχόφεν-Χερενφέιν (Novasports3HD)
Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
14.00 Τενερίφη-Μπέτις (COSMOTE SPORT9HD)
19.30 Μπασκόνια-Βαλένθια (COSMOTE SPORT7HD)
NBA
22.30 Χιούστον Ρόκετς-Ντάλας Μάβερικς (COSMOTE SPORT4HD)
01.00 Νιου Γιορκ Νικς-Μπρούκλιν Νετς (COSMOTE SPORT7HD)

13.00 Handball Premier: ΑΣΕ Δούκα-Διομήδης (ΕΡΤ SPORTS)
14.00 EFL Championship: Μίντλεσμπρο-Χαλ (Novasports5HD)
14.30 Bundesliga 2: Στουτγκάρδη-Καρλσρούη (COSMOTE SPORT8HD)
14.45 Super League 2: Καραϊσκάκης-Χανιά (ΕΡΤ SPORTS)
15.00 Football League: Ιεράπετρα-Βέροια (ΕΡΤ3)
15.00 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής (Κότμπους, Γερμανία): 2η ημέρα (COSMOTESPORT7HD)
18.30 Premier League: Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (COSMOTE SPORT1HD)
17.00 Τουρνουά Τένις Davis Cup by Rakuten Finals: Τελικός (COSMOTE SPORT6HD)
17.45 Ελληνικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Άρης-Περιστέρι (ΕΡΤ3)
18.00 Ευρωπαϊκό Κύπελλο Χάντμπολ: Ολυμπιακός-Μέλσουνγκεν (COSMOTE SPORT9HD)
19.00 Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Φενέρμπαχτσε-Νταρουσάφακα (COSMOTE SPORT8HD)
22.00 Ligue1: Τουλούζ-Μαρσέιγ (Novasports2HD)
02.00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Beach Soccer: Βραζιλία-Πορτογαλία (ΕΡΤ SPORTS)