Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής για τους ομίλους 1 και 3-8, και της 12ης αγωνιστικής για τον 2ο όμιλο.

1oς όμιλος (10η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού 2-1
Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός 0-5
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου 1-2
Πανδραμαϊκός – Ένωση Aλεξανδρούπολης 1-0
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός 3-1
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης 0-0
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου Πότου

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός 0-2
Αστραπή Μεσοποταμίας – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-7
Θερμαϊκός Θέρμης – Γιαννιτσά 1-1
Νίκη Αγκαθιάς – Φλώρινα 2-0
Νέα Καλλικράτεια – Σειρήνα 3-0 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 0-3 ά.α.
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος (10η αγωνιστική)
ΓΣ Αλμυρού – ΑΣ Μετέωρα 1-2
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων 2-0
Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Ποταμιάς 2-0
Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-0
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη 1-0
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας 2-1

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης 0-2
Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα 1-0
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΟ Ανατολής 0-0
Αχέρων Καναλακίου – Θιναλιακός 1-0
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Απόλλων Ευπαλίου 2-0
Σούλι Παραμυθίας – Τηλυκράτης 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου 2-1

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Ηλυσιακός – Άνω Μερά Μυκόνου 0-0
Θύελλα Καμαρίου – Ακράτητος 4-3
Μοσχάτο – Εθνικός 1-1
Ερμής Κορυδαλλού – Άγιος Ιερόθεος 1-2
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός 0-1
Άγιοι Ανάργυροι – Φωστήρας 0-0
Κερατσίνι – Κηφισιά 1-3

6ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Κιθαιρών Καπαρελλίου – Αιολικός 1-0
Νέα Αρτάκη – Παναρκαδικός 2-1
Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός 1-1
ΑΕΚ Τρίπολης – Α.Ο. Υπάτου 2-2
Μαρκό – Κόρινθος 0-0
Αχαρναϊκός – Ρόδος 0-3
Ρεπό: Αήττητος

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Θύελλα Πατρών – Σπάρτη 2-0
Πανγυθεατικός – Παναργειακός 0-1
Πανηλειακός – Διαβολίτσι 1-0
Ζάκυνθος – Α.Ο. Τσιλιβή 1-3
Ερμιονίδα – ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Ναύπλιο – Διαγόρας Βραχνέικων 3-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη 0-1

8ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Επισκοπή – Ατσαλένιος 2-0
Ηρόδοτος – Πανακρωτηριακός 1-1
Άγιος Νικόλαος – Γιούχτας 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ρεθυμνιακός 1-1
Ρεπό: Α.Ο. Πόρου