Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (1/12)

Την αναμέτρηση του Ολυμπιακού Βόλου με τον Διαγόρα για τη Football League, το ντέρμπι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ για τη Σούπερ Λιγκ και όλα τα ματς για την μεγάλη κατηγορία, αλλά και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου μπορείτε να παρακολουθήσετε απόψε από την τηλεόραση. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:
ΕΡΤ 2
15.30 Κολοσσός-Παναθηναϊκός -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ 3
15.00 Διαγόρας-Ολυμπιακός Β. -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
ΕΡΤ SPORTS
12.15 Ιωνικός ΝΦ-ΑΕΚ -Ζ (Α1 χάντμπολ)
15.00 Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι -Ζ- (Φόρμουλα 1)
17.15 Ξάνθη-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
ΕΡΤ PLAY 1
21.15 Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου -Ζ- (μπιτς σόκερ)
23.00 Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου -Ζ- (μπιτς σόκερ)
NOVASPORTS 1
15.00 Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.30 Γιουβέντους-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)
17.15 Άρης-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
22.00 Μονακό-Παρί Σ.Ζ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 3
13.15 Τβέντε-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
16.00 Ίντερ-Σπαλ -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.00 Έμεν-Αϊντχόβεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 4
16.00 Πάρμα-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Νάπολι-Μπολόνια -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.45 Βερόνα-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 5
16.00 Ναντ-Τουλούζ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 24
16.00 Λάτσιο-Ουντινέζε -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Νόριτς-Άρσεναλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Λέστερ-Έβερτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
20.30 Γουλβς-Σέφιλντ Γιουν. -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Σεβίλλη-Λεγανές -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.00 Εσπανιόλ-Οσασούνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Χετάφε-Λεβάντε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Ατλέτικο Μαδρ.-Μπαρτσελόνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Γκλάντμπαχ-Φράιμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Βόλφσμπουργκ-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Ζιλ Βιθέντε-Σπόρτινγκ Λ. -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 4
20.35 Σακραμέντο-Ντένβερ -Ζ- (ΝΒΑ)
23.00 Λ.Α. Λέικερς-Ντάλας -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
15.00 Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι -Ζ- (Φόρμουλα 1)
COSMOTE SPORT 6
11.00 Τουρνουά Lyttos Beach ITF World Tour 2019 -Ζ- (τένις)
13.30 Τουρνουά Lyttos Beach ITF World Tour 2019 -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 7
15.00 Μπιλμπάο-Γρανάδα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Στουγκάρδη-Νόρντχορν -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
16.30 Καρσίγιακα-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
20.00 Αγώνας για το NCAA -Ζ- (μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 9
14.30 Ντάρμσταντ-Αρμίνια -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
18.00 Λαρντίνι Φιλοτράνο-Βολάλτο Καζέρτα -Ζ- (ιταλικό βόλεϊ γυναικών)