![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Παρελθόν από το τεχνικό τιμ του Θησέα αποτελεί ο Σωτήρης Πετσιμέρης. Ο έμπειρος γυμναστής-προπονητής και άμεσος συνεργάτης του Λάκη Μπακάλη από την αρχή της χρονιάς στην ομάδα της Αγριάς, υπέβαλε την παραίτησή του στη διοίκηση του Θησέα για προσωπικούς λόγους. Ο Σωτήρης Πετσιμέρης αποχωρεί, ως φίλος, από τον Θησέα και εύχεται στο σύλλογο να πετύχει τους στόχους που έχει θέσει από την αρχή της αγωνιστικής περιόδου.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις