Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής:

1oς όμιλος (14η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Κάτω Καμήλας 0-2
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός 1-1
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού 1-0
Άρης Αβάτου – Κεραυνός Πέρνης 2-1
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού 2-0
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Θεολόγου Πότου 2-1
Ρεπό: Κιλκισιακός

2ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Ποσειδών Μηχανιώνας – Φλώρινα 2-0
Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Αγκαθιάς 2-0
Μακεδονικός – Αστραπή Μεσοποταμίας 5-0
Νέα Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών 4-0
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός 2-2
Γιαννιτσά – Σειρήνα 3-0 ά.α.
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

3ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Μετέωρα 2-1
ΑΟ Ποταμιάς – Αταλάντη 0-1
Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας 0-2
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου 2-2
ΓΣ Αλμυρού – Ατρόμητος Παλαμά 0-2
Πιερικός – Θησέας Αγριάς 3-0
Ηρακλής Λάρισας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 2-0

4ος όμιλος (14η αγωνιστική)
ΑΟ Ανατολής – Τηλυκράτης 0-0
Μακεδονικός Φούφα – Θιναλιακός 3-0
ΑΕ Λευκίμμης – Απόλλων Ευπαλίου 3-1
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-1
Σούλι Παραμυθίας – Αχέρων Καναλακίου 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0
Αστέρας Ιτέας – Αναγέννηση Αρτας 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός – Μοσχάτο 3-0
Άνω Μερά Μυκόνου – Άγιος Ιερόθεος 2-0
Κηφισιά – Ακράτητος 1-0
Φωστήρας – Εθνικός 2-0
Ερμής Κορυδαλλού – Θύελλα Καμαρίου 0-3
Καλλιθέα – Ηλυσιακός 0-0
Άγιοι Ανάργυροι – Κερατσίνι 0-1

6ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Ρόδος – Παλληνιακός 2-0
Κόρινθος – Παναρκαδικός 0-5
ΑΟ Υπάτου – Νέα Αρτάκη 2-0
Θύελλα Ραφήνας – Κιθαιρών Καπαρελλίου 0-0
ΑΕΚ Τρίπολης – Αχαρναϊκός 0-2
Μαρκό – Αήττητος 0-1
Ρεπό: Αιολικός

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)
ΠΑΟ Βάρδας – Σπάρτη 1-1
ΑΟ Τσιλιβή – Διαγόρας Βραχνέικων 1-0
Διαβολίτσι – Αστέρας Βλαχιώτη 0-0
Παναργειακός – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-2
Θύελλα Πατρών – Ναύπλιο 3-1
Πανγυθεατικός – Ερμιονίδα 1-0
Πανηλειακός – Ζάκυνθος 0-1

8ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Επισκοπή – ΑΟ Πόρου 2-0
Ηρόδοτος – Γιούχτας 0-2
Άγιος Νικόλαος – Ρεθυμνιακός 1-1
Ατσαλένιος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Ρεπό: Πανακρωτηριακός