Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων – Οι πρώτοι σε κάθε όμιλο

Δείτε τα αποτελέσματα και των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής:

1oς όμιλος (15η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού – Κιλκισιακός 3-0
Κεραυνός Πέρνης – Ένωση Aλεξανδρούπολης 1-1
Δόξα Κάτω Καμήλας – Άρης Αβάτου 1-1
Πανδραμαϊκός – Πανσερραϊκός 0-1
Δόξα Θεολόγου Πότου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 2-1
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού

Βαθμολογία του 1ου ομίλου: 1)Πανσερραϊκός 36, 2) Νέστος Χρυσούπολης 31

2ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς – Γιαννιτσά 1-1
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδών Μηχανιώνας 2-4
Αστραπή Μεσοποταμίας – Αλμωπός Αριδαίας 0-4
Θύελλα Σαρακηνών – Μακεδονικός 1-0
Αγροτικός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-1
Εδεσσαϊκός – Νέα Καλλικράτεια 1-0
Σειρήνα – Φλώρινα 0-3 ά.α.
Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

Βαθμολογία του 2ου ομίλου: 1)Αλμωπός Αριδαίας 47, 2)Γιαννιτσά 38

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Μετέωρα – Αταλάντη 2-1
ΑΕ Καρίτσας – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-1
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Ποταμιάς 4-1
Ατρόμητος Παλαμά – Δίας Δίου 1-0
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων 3-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΓΣ Αλμυρού 0-1
Ηρακλής Λάρισας – Πιερικός 0-0

Βαθμολογία του 3ου ομίλου: 1)Πιερικός 38, 2)Θησέας Αγριάς 28

4ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Τηλυκράτης – Θιναλιακός 1-1
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΟ Ανατολής 1-2
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης 2-0
ΠΑΣ Πρέβεζα – ΑΕ Μεσολογγίου 2-0
Αναγέννηση Άρτας – Σούλι Παραμυθίας 0-1
Αστέρας Ιτέας – Ναυπακτιακός Αστέρας 0-3 ά.α.

Βαθμολογία του 4ου ομίλου: 1)ΑΕΠ Καραγιαννίων 34, 2)Αχέρων Καναλακίου 31

5ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Φωστήρας 3-1
Εθνικός – Άνω Μερά Μυκόνου 1-0
Μοσχάτο – Κηφισιά 0-1
Άγιος Ιερόθεος – Ακράτητος 3-2
Ηλυσιακός – Πανθηραϊκός 0-1
Κερατσίνι – Ερμής Κορυδαλλού 2-1
Άγιοι Ανάργυροι – Καλλιθέα 0-2

Βαθμολογία του 5ου ομίλου: 1)Θύελλα Καμαρίου 35, 2)Καλλιθέα 31

6ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Παναρκαδικός – Ρόδος 0-2
Αχαρναϊκός – ΑΟ Υπάτου 0-2
Αήττητος – Θύελλα Ραφήνας 1-2
Μαρκό – ΑΕΚ Τρίπολης 6-1
Παλληνιακός – Αιολικός 0-3
Κιθαιρών Καπαρελλίου – Κόρινθος ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Νέα Αρτάκη

Βαθμολογία του 6ου ομίλου: 1)Ρόδος 35, 2)Μαρκό 27

7ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Σπάρτη – Διαγόρας Βραχνέικων 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη – ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Τσιλιβή 2-0
Ναύπλιο – Διαβολίτσι 1-0
Ζάκυνθος – Θύελλα Πατρών 3-2
Πανηλειακός – Πανγυθεατικός 1-1
Ερμιονίδα – Παναργειακός 7-0

Βαθμολογία του 7ου ομίλου: 1)Αστέρας Βλαχιώτη 32, 2)Ναύπλιο 31

8ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Γιούχτας – Επισκοπή 1-1
ΑΟ Πόρου – Πανακρωτηριακός 3-1
Ατσαλένιος – Άγιος Νικόλαος 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος 1-0
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Βαθμολογία του 8ου ομίλου: 1)Επισκοπή 34, 2)Γιούχτας 28