![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Η Α.Ε. Διμηνίου προχώρησε στην απόκτηση του 16χρονου σέντερ φορ Μιχάλη Νικολάου. Η ανακοίνωση του συλλόγου είναι η εξής: «Η Αθλητική Ένωση Διμηνίου Ιάσων-Κεραυνός είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του Μιχάλη Νικολάου. Ο Νικολάου αγωνίζεται στη θέση του κεντρικού επιθετικού με ύψος 1.93 και είναι γεννηθείς στις 7/11/2003. Ευχόμαστε στον Μιχάλη υγεία, ευτυχία και εκπλήρωση των στόχων του. Καλώς ήρθες στην οικογένειά μας».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις