Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων – Οι πρώτοι σε κάθε όμιλο

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής καθώς και τις δύο πρώτες ομάδες σε κάθε όμιλο.

1oς όμιλος (16η αγωνιστική)
Πανσερραϊκός – Ορφέας Ξάνθης 5-2
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 1-1
Κεραυνός Πέρνης – Αετός Ορφανού 1-5
Κιλκισιακός – Ηρακλής Νέου Ζυγού 2-1
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας 0-0
(18/1) Άρης Αβάτου – Δόξα Θεολόγου Πότου 1-0
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

Βαθμολογία του 1ου ομίλου:

1)Πανσερραϊκός 39
2) Νέστος Χρυσούπολης 32

2ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Φλώρινα – Θερμαϊκός Θέρμης 1-1
Γιαννιτσά – Αστραπή Μεσοποταμίας 5-1
Αλμωπός Αριδαίας – Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός 1-0
Νέα Καλλικράτεια – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς – Σειρήνα 3-0 ά.α.
Ποσειδών Μηχανιώνας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.

Βαθμολογία του 2ου ομίλου:

1)Αλμωπός Αριδαίας 50
2)Γιαννιτσά 41

3ος όμιλος (16η αγωνιστική)
ΑΕ Καρίτσας – Μετέωρα 0-0
Αταλάντη – Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ατρόμητος Παλαμά 0-0
ΑΟ Ποταμιάς – Θησέας Αγριάς 0-2
Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
ΑΟ Σελλάνων – Ηρακλής Λάρισας 1-0
ΓΣ Αλμυρού – Πιερικός 1-1

Βαθμολογία του 3ου ομίλου:

1)Πιερικός 39
2)Θησέας Αγριάς 31

4ος όμιλος (16η αγωνιστική)
ΑΕ Λευκίμμης – Αναγέννηση Άρτας 0-1
Σούλι Παραμυθίας – Ναυπακτιακός Αστέρας 3-2
Απόλλων Ευπαλίου – Τηλυκράτης 1-1
Θιναλιακός – ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1
ΑΟ Ανατολής – Αχέρων Καναλακίου 1-1
Μακεδονικός Φούφα – ΠΑΣ Πρέβεζα 4-1
ΑΕ Μεσολογγίου – Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

Βαθμολογία του 4ου ομίλου:

1)ΑΕΠ Καραγιαννίων 37
2)Αχέρων Καναλακίου 32
3)Αναγέννηση Άρτας 32

5ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 2-0
Άνω Μερά Μυκόνου – Θύελλα Καμαρίου 0-2
Κηφισιά – Ηλυσιακός 2-0
Φωστήρας – Κερατσίνι 5-0
Ερμής Κορυδαλλού – Καλλιθέα 0-1
Εθνικός – Άγιος Ιερόθεος 1-2
Ακράτητος – Μοσχάτο 2-1

Βαθμολογία του 5ου ομίλου:

1)Θύελλα Καμαρίου 38
2)Καλλιθέα 34

6ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Παναρκαδικός – Παλληνιακός 3-0
Αιολικός – Νέα Αρτάκη 1-0
Ρόδος – Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-0
Κόρινθος – Αήττητος 0-6
ΑΟ Υπάτου – Μαρκό 0-1
Θύελλα Ραφήνας – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Ρεπό: Αχαρναϊκός

Βαθμολογία του 6ου ομίλου:

1)Ρόδος 38
2)Μαρκό 30

7ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη – Σπάρτη 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0
ΠΑΟ Βάρδας – Ναύπλιο 4-1
ΑΟ Τσιλιβή – Ερμιονίδα 2-1
Διαβολίτσι – Ζάκυνθος 1-1
Παναργειακός – Πανηλειακός 0-1
Θύελλα Πατρών – Πανγυθεατικός 1-1

Βαθμολογία του 7ου ομίλου:

1)Αστέρας Βλαχιώτη 35
2)Ναύπλιο 31

8ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Ηρόδοτος – Ατσαλένιος 0-0
Πανακρωτηριακός – Γιούχτας 1-0
ΑΟ Πόρου – Ρεθυμνιακός 1-0
Επισκοπή – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

Βαθμολογία του 8ου ομίλου:

1)Επισκοπή 35
2)Γιούχτας 28