Ισόπαλος 8-8 ο Βόλος με την Α.Ε. Χαϊδαρίου για την Α2 πόλο

Ισόπαλο 8-8 έληξε το παιχνίδι του Βόλου με την Α.Ε. Χαϊδαρίου για την 6η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 πόλο, που διεξήχθη στο κολυμβητήριο «Βασίλης Πολύμερος». Παρά την ισοπαλία το βολιώτικο συγκρότημα παραμένει χωρίς ήττα και στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.
Η πρώτη περίοδος ολοκληρώθηκε με τους φιλοξενούμενους να είναι ένα γκολ μπροστά (2-3), με τον Βόλο να έχει ως καλύτερη περίοδο την τρίτη, στην οποία πέτυχε ένα γκολ παραπάνω από την ομάδα του Χαϊδαρίου. Οι άλλες δύο περίοδο έληξαν ισόπαλοι.
Διαιτητές: Μπιράκης-Αντζουλάκος.
Οκτάλεπτα: 2-3, 1-1, 3-2, 2-2.
ΒΟΛΟΣ (Μπλάνας): Νάσιος, Δανιήλ 1, Γκανάτσιος 2, Παπαβασιλείου, Γιαν. Μαρινάγης 3, Χρ. Μαρινάγης, Μάρκου, Πετρόπουλος, Στεργίου 1, Γραμμένος, Νικηφορίδης, Κουφιδάκης 1, Ιωακείμ, Νικολέρης, Βλιώρας.
Α.Ε. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Ανδρεάκος): Οριάνος, Ρουμάνης, Λαμπρόπουλος, Οικονομόπουλος 2, Παναγούλης, Γκότσης, Στυλιανάκης, Γρηγορόπουλος 3, Μπετσές, Καλής 2, Καραγιάννης, Ξυλάς 1, Μιγόπουλος, Μπόγρης, Τσιότσιος.