Διαιτητές και γραμματείες των αγώνων μπάσκετ

Ανακοινώθηκαν από την ΕΣΚΑΘ, οι διαιτητές και οι γραμματείες των αγώνων μπάσκετ του Σαββατοκύριακου, σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα:

Α1 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

Αγριά B.C-Ελευθεριακός (Γήπεδο Αγριάς, 17:30)

Διαιτητές: Γιαννούλης, Μπούγλος Ι.

Κριτές: Βενετσάνος, Βούλγαρης Νικ., Πολύζος Ι.

Φοίβος 2002-Σπάρτακος Λάρισας (Κλ. Γιάννουλης, 19:30)

Διαιτητές: Παζώλης, Καραχρήστος Ν.

Κριτές: Κενανίδη, Νταχμίρης, Χαρίτος

Κεραυνός-ΓΣ Αλμυρού (Κλ. Αγίου Θωμά, 17:30)

Διαιτητές: Κοντογιάννης, Βόντζα

Κριτές: Σγουρού Ι., Μότσιος, Τσιοτίνος

Νίκαια 2012-Αστέρας Λάρισας (Κλ. «Ι. Πατάκης», 17:00)

Διαιτητές: Γιατρόπουλος, Δότα

Κριτές: Χαρίτος, Χόρτη, Νταχμίρης

Αιολικός-ΑΕΒ Διμηνίου (Κλ. Ν. Ιωνίας, 17:30)

Διαιτητές: Τσουμαχίδης, Μπούγλος Π.

Κριτές: Μαριτσούδη, Πεγιούκα, Καροτσάκης

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

ΓΣ Βόλου-Ίωνας («Β. Παρασκευόπουλος», 17:30)

Διαιτητές: Τζαφλέρης Δ., Αβραμίδου

Κριτές: Τσιργούλα, Καραγεώργος, Καροτσάκης

 

Πρωτάθλημα Α2 ΕΣΚΑΘ

Σάββατο 25 Ιανουαρίου

Κένταυρος Ζαγοράς-Ανάληψη (Κλ. Πορταριάς, 17:00)

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Λ., Λουλέ

Κριτές: Μαρούσος Κ., Μαντούδης Χ., Μαυρομιχάλης

ΑΣ Φαρσάλων-Ιωλκία (Κλ. Φαρσάλων, 18:30)

Διαιτητές: Δελιμιχάλης, Καραΐσκος Γ.

Κριτές: Γκαρλώφτη Δ., Καραγιάννης Μ., Γκατζιάς Ι.

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

ΓΣ Σκιάθου-Ίκαρος Νεάπολης (Γήπεδο Σκιάθου, 12:00)

Διαιτητές: Παπαγιώτης Γ., Λιάκου

Ανόρθωση-Ερμής Αγιάς 2018 (ΕΑΚ Βόλου, 18:00)

Διαιτητές: Σταματόπουλος Κ., Κοντοστάθης Χρ.

Κριτές: Πασιάς, Μαντούδης Χ., Βενετσάνος

Νέοι ΑΕΛ-BC Volos (EAK Λάρισας, 14:30)

Διαιτητές: Χριστοδούλου, Καραχρήστος Ι.

Κριτές: Χόρτη, Ανδρέου, Παπαδημητρίου

Πρωτάθλημα Β΄ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

Ηρακλής Χάλκης-ΓΣ Τυρνάβου (Κλ. Χάλκης, 17:00)

Διαιτητές: Αγορογιάννης, Πανταζής

Κριτές:  Νανούλη Ζ., Γιαννούλα Χρ., Πετρόπουλος Χρ.

Άδμητος-Αναγέννηση Καλοχωρίου (Κλ. Ν. Ιωνίας, 19:00)

Διαιτητές: Καραθάνος Κλ., Λουλέ

Κριτές: Μπορλότος, Μαυρομιχάλης, Πολύζος Ι.

ΓΣ Πλατυκάμπου-Τιτάνες Αλμυρού (Κλ. Πλατυκάμπου, 14:30)

Διαιτητές: Αγορογιάννης, Πανταζής

Κριτές:  Νανούλη Ζ., Γιαννούλα Χρ., Πετρόπουλος Χρ.

Ολυμπιονίκης-Αρμένιο («Β. Παρασκευόπουλος», 12:00)

Διαιτητές: Κοντοστάθης Χρ., Λουλέ

Κριτές: Τσιργούλα Ελ., Χατζητρακόσιας Κ., Πολύζος Ι.

Γυναικείο Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 26 Ιανουαρίου

Ολυμπιάδα Λάρισας-Νίκη Βόλου (Κλ. Αγ. Θωμά, 13:00)

Διαιτητές: Βόντζα, Βλαχούλης Αθ.

Κριτές: Πουρνάρα, Δήμτσικου Μ., Οικονομίδης Κ.

Αίολος Τρικάλων-Ανάληψη (Δημοτικό Τρικάλων, 19:00)

Διαιτητές: Γκουλίτος Αθ., Ροδόπουλος

Κριτές: Τσιάρας Στ., Κουκουράβα, Γκαρτζονίκας Κ.

Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Καρδίτσας (ΕΑΚ Βόλου, 12:00)

Διαιτητές: Αβραμίδου, Ηλιόπουλος

Κριτές: Μαριτσούδη Χρ., Καροτσάκης, Βελέτζας

ΕΦΗΒΙΚΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
25/1/2020 Ε.Α.Κ Β 12:30 Ανόρθωση  – Τιτάνες Αλμυρού
Διαιτητές :ΠΑπαγιώτης, Λιάκου
Κριτές :ΚΑραγεώργος, Μαυρομιχάλης, Μαρούσος

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ος Όμιλος
25/1/2020 20:30 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ Α.Ε.Β.Δ-Σκιάθος
Διαιτητές :Κοντοστάθης, Καραθάνος
Κριτές: Χούτα, Μαυρομιχάλης, Ανδριοπούλου

25/1/2020 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ Ολυμπιακός Βόλου-ΓΣ Βόλου
Διαιτητές :Παπαγιώτης-Δάγλας
Κριτές: Γκόργκα, Χατζητρακόσιας, Βελεντζάς

25/1/2020 19:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ   Νίκη-ΓΣ Αλμυρού
Διαιτητές :Παπαγιώτης-Δάγλας
Κριτές: Ανδριοπούλου, Βελεντζάς, Γκόργκα

25/1/2020 19:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ Τιτάνες Αλμυρού-Ιωνικός
Διαιτητές :Λιάκου, Γεωργοσούλη
Κριτές: Σεφερειάδου, Τσιργούλα, Καραγεώργος