Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (26/1)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια που διεξάγονται σήμερα για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΕΡΤ 2
15.30 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα καλλιτεχνικού πατινάζ -Ζ-
ΕΡΤ 3
15.00 Αιγάλεω-Ασπρόπυργος -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 Εργοτέλης-ΠΑΣ Γιάννινα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
19.00 Ιωνικός Ν.-Άρης -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
13.00 Πυλαία-Ιωνικός -Ζ- (Α1 χάντμπολ)
15.00 Ξάνθη-ΟΦΗ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
17.15 Παναιτωλικός-Άρης -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
20.00 Ουγγαρία-Ισπανία -Ζ- (Ευρωπαϊκό πόλο, τελικός)
ΕΡΤ Play 1
18.30 Μαυροβούνιο-Κροατία -Ζ- (Ευρωπαϊκό πόλο, μικρός τελικός)
NOVASPORTS 1
15.00 Πανιώνιος-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 ΑΕΚ-Ολυμπιακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.30 Ίντερ-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Πάρμα-Ουντινέζε -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Ρόμα-Λάτσιο -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.45 Νάπολι-Γιουβέντους -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
15.30 Γκρόνιγκεν-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Αϊντχόβεν-Τβέντε -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
22.00 Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
16.00 Σαμπντόρια-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 5
16.00 Βερόνα-Λέτσε -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
19.30 Πάκος Φερέιρα-Μπενφίκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Ατλέτικο Μαδρ.-Λεγκανές -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.00 Χετάφε-Μπέτις -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Σοσιεδάδ-Μαγιόρκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
22.00 Βαγιαδολίδ-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Βέρντερ-Χοφενχάιμ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Λεβερκούζεν-Φορτούνα Ντ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
22.30 Ντένβερ-Χιούστον -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 6
14.15 Γκαζιαντέπ-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
19.30 Εστουντιάντες-Μάλαγα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 7
15.00 Θέλτα-Εϊμπάρ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.30 Ζενίτ-Ούνικς Καζάν -Ζ- (VTB League μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Νίζνι Νόβγκοροντ-ΤΣΣΚΑ Μ. -Ζ- (VTB League μπάσκετ)
ONE
15.00 Μάντσεστερ Σ.-Φούλαμ -Ζ- (Κύπελλο Αγγλίας)
19.00 Σκριούσμπερι-Λίβερπουλ -Ζ- (Κύπελλο Αγγλίας)