Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα των 8 ομίλων – Οι πρώτοι σε κάθε όμιλο

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής καθώς και τις δύο πρώτες ομάδες σε κάθε όμιλο.

1oς όμιλος (17η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού – Ηρακλής Νέου Ζυγού 1-0
Πανδραμαϊκός – Κιλκισιακός 2-1
Δόξα Θεολόγου Πότου – Ένωση Αλεξανδρούπολης 0-1
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός 0-0
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κεραυνός Πέρνης 4-1
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

Βαθμολογία του 1ου ομίλου:

1) Πανσερραϊκός 40
2) Νέστος Χρυσούπολης 35

2ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Αστραπή Μεσοποταμίας – Νίκη Αγκαθιάς 1-4
Θύελλα Σαρακηνών – Γιαννιτσά 1-0
Αγροτικός Αστέρας – Ποσειδών Μηχανιώνας 3-1
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Μακεδονικός 1-1
Σειρήνα – Θερμαϊκός Θέρμης 0-3 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου – Φλώρινα 0-3 ά.α.
Ρεπό: Νέα Καλλικράτεια

Βαθμολογία του 2ου ομίλου:

1) Αλμωπός Αριδαίας 51
2) Γιαννιτσά 41

3ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Μετέωρα – Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΕ Καρίτσας 1-3
Θησέας Αγριάς – Αταλάντη 2-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διαγόρας Στεφανοβικείου 4-1
Ηρακλής Λάρισας – Α.Ο. Ποταμιάς 1-0
Πιερικός – Δίας Δίου 2-0
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Σελλάνων 0-0

Βαθμολογία του 3ου ομίλου:

1) Πιερικός 42
2) Θησέας Αγριάς 34

4ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Τηλυκράτης – ΑΕΠ Καραγιαννίων 4-1
Αχέρων Καναλακίου – Απόλλων Ευπαλίου 2-2
ΠΑΣ Πρέβεζα – Θιναλιακός 0-1
Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Ανατολής 4-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Λευκίμμης 0-1
Σούλι Παραμυθίας – ΑΕ Μεσολογγίου 2-2
Αστέρας Ιτέας – Μακεδονικός Φούφα 0-3 ά.α.

Βαθμολογία του 4ου ομίλου:

1) ΑΕΠ Καραγιαννίων 37
2) Αναγέννηση Άρτας 35

5ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Κερατσίνι – Άνω Μερά Μυκόνου 1-0
Άγιοι Ανάργυροι – Κηφισιά 0-0
Καλλιθέα – Φωστήρας 1-0
Ερμής Κορυδαλλού – Πανθηραϊκός 0-2
Άγιος Ιερόθεος – Μοσχάτο 2-2
Θύελλα Καμαρίου – Εθνικός 2-0
Ηλυσιακός – Ακράτητος 1-0

Βαθμολογία του 5ου ομίλου:

1) Θύελλα Καμαρίου 41
2) Καλλιθέα 37

6ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Παλληνιακός – Νέα Αρτάκη 1-1
Κιθαιρών Καπαρελλίου – Παναρκαδικός 0-1
Αχαρναϊκός – Αιολικός 0-4
Αήττητος – Ρόδος 1-2
ΑΕΚ Τρίπολης – Κόρινθος 1-1
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Υπάτου 0-2
Ρεπό: Μαρκό

Βαθμολογία του 6ου ομίλου:

1) Ρόδος 41
2) Μαρκό 30

7ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Σπάρτη – Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0
Ναύπλιο – Αστέρας Βλαχιώτη 2-2
Ερμιονίδα – Διαγόρας Βραχνέικων 1-1
Ζάκυνθος – ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Πανηλειακός – ΑΟ Τσιλιβή 0-0
Πανγυθεατικός – Διαβολίτσι 2-1
Θύελλα Πατρών – Παναργειακός 0-1

Βαθμολογία του 7ου ομίλου:

1) Αστέρας Βλαχιώτη 36
2) Σπάρτη 32
3) Ναύπλιο 32

8ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Άγιος Νικόλαος – ΑΟ Πόρου 2-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πανακρωτηριακός 0-0
Γιούχτας – Ρεθυμνιακός 3-0
Επισκοπή – Ηρόδοτος 1-0
Ρεπό: Ατσαλένιος

Βαθμολογία του 8ου ομίλου:

1) Επισκοπή 38
2) Γιούχτας 31