Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (1/2)

Την αναμέτρηση του Βόλου με τη Λαμία, δύο ακόμη παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου μπορείτε να παρακολουθήσετε σήμερα από την τηλεόραση. Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα έχεις ως εξής:
ΕΡΤ 3
15.00 Καβάλα-Τρίκαλα -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
ΕΡΤ SPORTS
14.00 Π. Φάληρο-Πανιώνιος -Ζ- (Α1 πόλο)
17.45 Προμηθέας-Ήφαιστος -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Λέστερ-Τσέλσι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Μάντσεστερ Γ.-Γουλβς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
22.00 Γουότφορντ-Έβερτον -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
14.00 Γρανάδα-Εσπανιόλ -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.00 Ρεάλ Μαδρ.-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Μαγιόρκα-Βαγιαδολίδ -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
22.00 Βαλένθια-Θέλτα -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
14.00 Σαν Πάουλι-Στουτγκάρδη -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
17.00 Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Λειψία-Γκλάντμπαχ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
22.30 Λ.Α. Κλίπερς-Μινεσότα -Ζ- (ΝΒΑ)
03.30 Βοστόνη-Φιλαδέλφεια -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
16.30 Μάιντς-Μπάγερν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
20.00 Σετουμπάλ-Πόρτο -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 6
16.30 Ντόρτμουντ-Ουνιόν Βερ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Χοφενχάιμ-Λεβερκούζεν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Μπόρνμουθ-Άστον Βίλα -Μ- (Πρέμιερ Λιγκ)
23.30 Γουέστ Χαμ-Μπράιτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 8
16.30 Φορτούνα Ντ.-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Άουγκσμπουργκ-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.45 Ανόβερο-Κίελο -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
NOVASPORTS 1
14.30 Χαλ-Μπρέντφορντ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.15 ΟΦΗ-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Σασουόλο-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
16.00 Μπολόνια-Μπρέσια -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 Ολυμπιακός-Ξάνθη -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
17.15 Βόλος-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.00 Αμιάν-Τουλούζ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
16.30 Σοσό-Λοριάν -Ζ- (Β’ Γαλλίας)
18.30 Παρί Σ.Ζ.-Μονπελιέ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
20.45 Φέγενορντ-Έμεν -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
17.00 Λιντς-Γουίγκαν -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.00 Κάλιαρι-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)