Γ’ Εθνική: Αποτελέσματα – Οι πρώτοι σε κάθε όμιλο

Δείτε τα αποτελέσματα των ομίλων της Γ’ Εθνικής καθώς και τις δύο πρώτες ομάδες του κάθε ομίλου:

1oς όμιλος (18η αγωνιστική)
Δόξα Κάτω Καμήλας – Αετός Ορφανού 2-4
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανδραμαϊκός 1-2
Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Θεολόγου Πότου 2-3
Κιλκισιακός – Ορφέας Ξάνθης 0-4
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Νέστος Χρυσούπολης 0-2
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός 1-4
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

Βαθμολογία του 1ου ομίλου:

1) Πανσερραϊκός 43
2) Νέστος Χρυσούπολης 38

2ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς – Θύελλα Σαρακηνών 0-1
Φλώρινα – Αγροτικός Αστέρας 1-3
Γιαννιτσά – Εδεσσαϊκός 1-2
Ποσειδών Μηχανιώνας – Νέα Καλλικράτεια 1-0
Αλμωπός Αριδαίας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0
Αστραπή Μεσοποταμίας – Σειρήνα 3-0 ά.α.
Θερμαϊκός Θέρμης – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Μακεδονικός

Βαθμολογία του 2ου ομίλου:

1) Αλμωπός Αριδαίας 52
2) Γιαννιτσά 41

3ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Ατρόμητος Παλαμά – Μετέωρα 2-0
Διγενής Νεοχωρίου – Θησέας Αγριάς 1-2
ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1
Αταλάντη – Ηρακλής Λάρισας 3-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Πιερικός 0-2
ΑΟ Ποταμιάς – ΓΣ Αλμυρού 0-3
Δίας Δίου – ΑΟ Σελλάνων 2-0

Βαθμολογία του 3ου ομίλου:

1) Πιερικός 45
2) Θησέας Αγριάς 37

4ος όμιλος (18η αγωνιστική)
ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕ Μεσολογγίου 2-1
Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης 0-0
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΠΑΣ Πρέβεζα 4-1
Απόλλων Ευπαλίου – Αναγέννηση Άρτας 0-1
ΑΟ Ανατολής – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0
Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθίας 0-1
Θιναλιακός – Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

Βαθμολογία του 4ου ομίλου:

1) ΑΕΠ Καραγιαννίων 40
2) Αναγέννηση Άρτας 38

5ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Άγιος Ιερόθεος 1-1
Άνω Μερά Μυκόνου – Καλλιθέα 0-1
Κηφισιά – Ερμής Κορυδαλλού 2-0
Φωστήρας – Πανθηραϊκός 2-0
Μοσχάτο – Ηλυσιακός 3-1
Εθνικός – Κερατσίνι 2-0
Ακράτητος – Άγιοι Ανάργυροι 1-0

Βαθμολογία του 5ου ομίλου:

1) Θύελλα Καμαρίου 42
2) Καλλιθέα 40

6ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Ρόδος – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Κόρινθος – ΑΟ Υπάτου 0-4
Κιθαιρών Καπαρελλίου – Παλληνιακός 1-0
Νέα Αρτάκη – Αχαρναϊκός 2-1
Παναρκαδικός – Αήττητος 0-1
Αιολικός – Μαρκό 0-0
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

Βαθμολογία του 6ου ομίλου:

1) Ρόδος 44
2) Μαρκό 31

7ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη – Ζάκυνθος 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Πανηλειακός 1-0
ΠΑΟ Βάρδας – Πανγυθεατικός 2-0
ΑΟ Τσιλιβή – Θύελλα Πατρών 2-1
Διαβολίτσι – Παναργειακός 2-1
Ναύπλιο – Σπάρτη 1-2
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Ερμιονίδα 1-1

Βαθμολογία του 7ου ομίλου:

1) Αστέρας Βλαχιώτη 39
2) Σπάρτη 35

8ος όμιλος

Η κανονική περίοδος έχει ολοκληρωθεί, ενώ αναμένεται από την ΕΠΟ να ορίσει την ημερομηνία που θα ξεκινήσουν τα play off και τα play out.

Η βαθμολογία του 8ου ομίλου
1.Επισκοπή 38
2.Γιούχτας 31
3.Ηρόδοτος 25
4.Πανακρωτηριακός 23
———————————————–
5.ΑΟΑΝ 18
6.ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 17
-.ΠΟΑ 17
8.Πόρος 14
9.Ρεθυμνιακός 13