Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (9/2)

Πλούσιο είναι το μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Σήμερα Κυριακή μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια που διεξάγονται για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΕΡΤ 1
17.15 Ατρόμητος-Ολυμπιακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
ΕΡΤ 3
15.00 Διαγόρας-Ιάλυσος -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
17.00 -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
13.00 Φαίακας-Ιωνικός ΝΦ -Ζ- (Α1 χάντμπολ)
14.45 Καραϊσκάκης-Εργοτελής -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Ολ Σταρ Γκέιμ -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
20.00 Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου -Ζ- (Α1 βόλεϊ)
NOVASPORTS 1
15.00 Αστέρας-Άρης -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.15 Ουτρέχτη-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
15.30 Άλκμααρ-Φέγενορντ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
19.30 Πάρμα-Λάτσιο -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.45 Ίντερ-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
13.30 Σπαλ-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Νάπολι-Λέτσε -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Λιόν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
16.00 Μπρέσια-Ουντινέζε -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 5
16.00 Τζένοα-Καλιάρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Σέφιλντ Γιουν.-Μπόρνμουθ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Μάντσεστερ Σ.-Γουέστ Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Εσπανιόλ-Μαγιόρκα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.00 Οσασούνα-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Θέλτα-Σεβίλλη -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Μπέτις-Μπαρτσελόνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Γκλάντμπαχ-Κολονία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Μπάγερν Μον.-Λειψία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 5
16.30 Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 6
13.30 Τελικός τουρνουά 2020 ATP Tour 250 -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 7
15.00 Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Γκραν Κανάρια-Μπαρτσελόνα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
01.00 Φιλαδέλφεια-Σικάγο -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Αρμίνια-Ρέγκενσμπουργκ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
19.30 Σπόρτινγκ Λ.-Πορτιμονένσε -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
14.30 Νόρντχορν-Βέτσλαρ -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
18.30 Μικρός τελικός Διηπειρωτικού Κυπέλλου -Ζ- (μπάσκετ)
21.00 Τελικός Διηπειρωτικού Κυπέλλου -Ζ- (μπάσκετ)
PAOK TV
18.00 ΠΑΟΚ-ΟΦΗ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)