![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το τεχνικό τιμ που θα πλαισιώσει τον Γουίλιαμ Βλουτ ανακοίνωσε η ΠΑΕ Νίκη Βόλου. Ο Βέλγος Vandenbroek που έκανε μία εξαιρετική χρονιά με τον Φωστήρα θα είναι ο βοηθός του Ολλανδού, ενώ γυμναστής αναλαμβάνει ο συμπατριώτης του Βλουτ, Ebben o οποίος έχει εργαστεί σε Άγιαξ και Παναθηναϊκό. Αναλυτικά:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Η ΠΑΕ Νίκη Βόλου ανακοινώνει το τεχνικό τιμ που θα πλαισιώνει τον προπονητή της ομάδας Γουίλιαμ Βλούτ την φετινή αγωνιστική χρονιά. Συγκεκριμένα βοηθός προπονητή αναλαμβάνει ο Βέλγος, Sven Vandenbroek, ο οποίος πέρυσι βρισκόταν στην ομάδα του Φωστήρα ενώ στο παρελθόν έχει συνεργαστεί με ομάδες του Βελγίου, γυμναστής της ομάδας θα είναι ο Ολλανδός Lamberdus J. Ebben ο οποίος έχει εργαστεί σε Άγιαξ και Παναθηναϊκό ενώ προπονητής τερματοφυλάκων θα είναι ο Αναστάσιος Μαυρίδης. Τέλος βιοχημικός-εργοφυσιολόγος αναλαμβάνει ο Δημήτρης Μπίτης. Η συνεργασία του τεχνικού τιμ με την ΠΑΕ Νίκη Βόλου θα είναι τριετούς διάρκειας”.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις