Γ’ Εθνική: Το πανόραμα των αποτελεσμάτων – Οι πρώτοι σε κάθε όμιλο

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα στους ομίλους 1-7 της Γ’ Εθνικής καθώς και τους δύο πρώτους της βαθμολογίας σε κάθε όμιλο. Να θυμίσουμε ότι στον 8ο όμιλο η κανονική περίοδος έχει ολοκληρωθεί και τα play off και play out ξεκινούν στις 23 Φεβρουαρίου.

1oς όμιλος (20ή αγωνιστική)
Δόξα Θεολόγου Πότου – Αετός Ορφανού 1-1
Πανδραμαϊκός – Ορφέας Ξάνθης 0-1
Δόξα Κάτω Καμήλας – Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός 1-5
Κιλκισιακός – Άρης Αβάτου 0-5
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

Βαθμολογία του 1ου ομίλου:

1) Πανσερραϊκός 49
2) Νέστος Χρυσούπολης 41

2ος όμιλος (24η αγωνιστική)
Αστραπή Μεσοποταμίας – Εδεσσαϊκός 0-3
Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0
Φλώρινα – Μακεδονικός 0-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αλμωπός Αριδαίας 3-2
Θύελλα Σαρακηνών – Σειρήνα 3-0 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-3 ά.α.
Θερμαϊκός Θέρμης – Νέα Καλλικράτεια 1-0
Ρεπό: Γιαννιτσά

Βαθμολογία του 2ου ομίλου:

1) Αλμωπός Αριδαίας 52
2) Γιαννιτσά 42

3ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μετέωρα 0-1
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Λάρισας 3-4
Ατρόμητος Παλαμά – Πιερικός 0-2
Διγενής Νεοχωρίου – Αλμυρός 0-3
ΑΕ Καρίτσας – ΑΟ Σελλάνων 2-0
Αταλάντη – Δίας Δίου 1-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Ποταμιάς 3-0

Βαθμολογία του 3ου ομίλου:

1) Πιερικός 49
2) Θησέας Αγριάς 40

4ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Σούλι Παραμυθίας 3-1
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Μεσολογγίου 2-3
Θιναλιακός – Α.Ε. Λευκίμμης 1-0
ΑΟ Ανατολής – Μακεδονικός Φούφα 0-0
Αναγέννηση Άρτας – Τηλυκράτης 2-0
ΠΑΣ Πρέβεζα – Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

Βαθμολογία του 4ου ομίλου:

1) ΑΕΠ Καραγιαννίων 46
2) Αναγέννηση Άρτας 34

5ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Άνω Μερά Μυκόνου – Κηφισιά 0-0
Θύελλα Καμαρίου – Καλλιθέα 0-1
Μοσχάτο – Ερμής Κορυδαλλού 8-2
Εθνικός – Πανθηραϊκός 2-2
Ακράτητος – Φωστήρας 1-4
Κερατσίνι – Άγιος Ιερόθεος 1-1
Ηλυσιακός – Άγιοι Ανάργυροι 4-1

Βαθμολογία του 5ου ομίλου:

1)Καλλιθέα 46
2) Θύελλα Καμαρίου 42

6ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Αήττητος – Παλληνιακός 3-1
Αχαρναϊκός – Μαρκό 1-2
Κιθαιρών Καπαρελλίου – ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Νέα Αρτάκη – Θύελλα Ραφήνας 0-0
Παναρκαδικός – ΑΟ Υπάτου 2-1
Αιολικός – Κόρινθος 3-0 ά.α.
Ρεπό: Ρόδος

Βαθμολογία του 6ου ομίλου:

1) Ρόδος 47
2) Μαρκό 37

7ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Ζάκυνθος – Σπάρτη 1-1
Ερμιονίδα – Πανηλειακός 2-0
Ναύπλιο – Πανγυθεατικός 2-1
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Θύελλα Πατρών 0-3
Αστέρας Βλαχιώτη – Παναργειακός 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων – Διαβολίτσι 2-2
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Τσιλιβή 1-0

Βαθμολογία του 7ου ομίλου:

1) Αστέρας Βλαχιώτη 43
2) Σπάρτη 39