Η κλήρωση της Α’ ΕΠΣΘ (το πρόγραμμα)

Σέντρα στο πρωτάθλημα της Α’ ΕΠΣΘ θα έχουμε το Σαββατοκύριακο 7-8 Νοεμβρίου, με τις ομάδες και στους δύο ομίλους να δηλώνουν έτοιμες να μπαίνουν στην αφετηρία. Μετά από την κλήρωση του πρωταθλήματος που έγινε στο ξενοδοχείο «Πορταριά», η σειρά των αγώνων έχει ως εξής:…


 

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγων. (7-8/11)
Α.Ε. 2002-Σαρακηνός
Δάφνη-Ηρακλής
Μαγνησιακός-Πηλέας
Πανιώνιος-Σκιάθος
Αγία Παρασκευή-Άρης
Α.Ε. Διμηνίου-Θησέας

2η αγων. (14-15/11)
Δάφνη-Α.Ε. 2002
Σαρακηνός-Μαγνησιακός
Ηρακλής-Πανιώνιος
Πηλέας-Αγία Παρασκευή
Σκιάθος-Α.Ε. Διμηνίου
Θησέας-Άρης

3η αγων. (21-22/11)
Α.Ε. 2002-Μαγνησιακός
Πανιώνιος-Δάφνη
Αγία Παρασκευή-Σαρακηνός
Α.Ε. Διμηνίου-Ηρακλής
Θησέας-Πηλέας
Άρης-Σκιάθος

4η αγων. (28-29/11)
Πανιώνιος-Α.Ε. 2002
Μαγνησιακός-Αγία Παρασκευή
Δάφνη-Α.Ε. Διμηνίου
Σαρακηνός-Θησέας
Ηρακλής-Άρης
Σκιάθος-Πηλέας

5η αγων. (5-6/12)
Α.Ε. 2002-Αγία Παρασκευή
Α.Ε. Διμηνίου-Πανιώνιος
Θησέας-Μαγνησιακός
Άρης-Δάφνη
Σκιάθος-Σαρακηνός
Πηλέας-Ηρακλής

6η αγων. (12-13/12)
Α.Ε. Διμηνίου-Α.Ε. 2002
Αγία Παρασκευή-Θησέας
Πανιώνιος-Άρης
Μαγνησιακός-Σκιάθος
Δάφνη-Πηλέας
Σαρακηνός-Ηρακλής

7η αγων. (19-20/12)
Α.Ε. 2002-Θησέας
Άρης-Α.Ε. Διμηνίου
Σκιάθος-Αγία Παρασκευή
Πηλέας-Πανιώνιος
Ηρακλής-Μαγνησιακός
Σαρακηνός-Δάφνη

8η αγων. (9-10/1)
Άρης-Α.Ε. 2002
Θησέας-Σκιάθος
Α.Ε. Διμηνίου-Πηλέας
Αγία Παρασκευή-Ηρακλής
Πανιώνιος-Σαρακηνός
Μαγνησιακός-Δάφνη

9η αγων. (16-17/1)
Α.Ε. 2002-Σκιάθος
Πηλέας-Άρης
Ηρακλής-Θησέας
Σαρακηνός-Α.Ε. Διμηνίου
Δάφνη-Αγία Παρασκευή
Μαγνησιακός-Πανιώνιος

10η αγων. (23-24/1)
Πηλέας-Α.Ε. 2002
Σκιάθος-Ηρακλής
Άρης-Σαρακηνός
Θησέας-Δάφνη
Α.Ε. Διμηνίου-Μαγνησιακός
Αγ. Παρασκευή-Πανιώνιος

11η αγων. (30-31/1)
Ηρακλής-Α.Ε. 2002
Σαρακηνός-Πηλέας
Δάφνη-Σκιάθος
Μαγνησιακός-Άρης
Πανιώνιος-Θησέας
Αγία Παρασκευή-Α.Ε. Διμηνίου

Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντιστρόφως στις παρακάτω ημερομηνίες:
12η αγων.: 6-7/2, 13η αγων.: 13-14/2, 14η αγων.: 20-21/2, 15η αγων.: 27-28/2, 16η αγων.: 5-6/3, 17η αγων.: 12-13/3, 18η αγων. 19-20/3, 19η αγων.: 26-27/3, 20ή αγων.: 2-3/4, 21η αγων.: 9-10/4 και 22η αγων.: 16-17/4.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγων. (7-8/11)
Δήμητρα-Διαγόρας
Γ.Σ. Αλμυρού-Αίας
Αχιλλέας-Σκόπελος
Μυρμιδόνες-Αγχίαλος
Απόλλων-Άθλος
Μικροθήβες-Πρωτεσίλαος

2η αγων. (14-15/11)
Γ.Σ. Αλμυρού-Δήμητρα
Διαγόρας-Αχιλλέας
Αίας-Μυρμιδόνες
Σκόπελος-Απόλλων
Αγχίαλος-Μικροθήβες
Πρωτεσίλαος-Άθλος

3η αγων. (21-22/11)
Δήμητρα-Αχιλλέας
Μυρμιδόνες-Γ.Σ. Αλμυρού
Απόλλων-Διαγόρας
Μικροθήβες-Αίας
Πρωτεσίλαος-Σκόπελος
Άθλος-Αγχίαλος

4η αγων. (28-29/11)
Μυρμιδόνες-Δήμητρα
Αχιλλέας-Απόλλων
Γ.Σ. Αλμυρού-Μικροθήβες
Διαγόρας-Πρωτεσίλαος
Αίας-Άθλος
Αγχίαλος-Σκόπελος

5η αγων. (5-6/12)
Δήμητρα-Απόλλων
Μικροθήβες-Μυρμιδόνες
Πρωτεσίλαος-Αχιλλέας
Άθλος-Γ.Σ. Αλμυρού
Αγχίαλος-Διαγόρας
Σκόπελος-Αίας

6η αγων. (12-13/12)
Μικροθήβες-Δήμητρα
Απόλλων-Πρωτεσίλαος
Μυρμιδόνες-Άθλος
Αχιλλέας-Αγχίαλος
Γ.Σ. Αλμυρού-Σκόπελος
Διαγόρας-Αίας

7η αγων. (19-20/12)
Δήμητρα-Πρωτεσίλαος
Άθλος-Μικροθήβες
Αγχίαλος-Απόλλων
Σκόπελος-Μυρμιδόνες
Αίας-Αχιλλέας
Διαγόρας-Γ.Σ. Αλμυρού

8η αγων. (9-10/1)
Άθλος-Δήμητρα
Πρωτεσίλαος-Αγχίαλος
Μικροθήβες-Σκόπελος
Απόλλων-Αίας
Μυρμιδόνες-Διαγόρας
Αχιλλέας-Γ.Σ. Αλμυρού

9η αγων. (16-17/1)
Δήμητρα-Αγχίαλος
Σκόπελος-Άθλος
Αίας-Πρωτεσίλαος
Διαγόρας-Μικροθήβες
Γ.Σ. Αλμυρού-Απόλλων
Αχιλλέας-Μυρμιδόνες

10η αγων. (23-24/1)
Σκόπελος-Δήμητρα
Αγχίαλος-Αίας
Άθλος-Διαγόρας
Πρωτεσίλαος-Γ.Σ. Αλμυρού
Μικροθήβες-Αχιλλέας
Απόλλων-Μυρμιδόνες

11η αγων. (30-31/1)
Αίας-Δήμητρα
Διαγόρας-Σκόπελος
Γ.Σ. Αλμυρού-Αγχίαλος
Αχιλλέας-Άθλος
Μυρμιδόνες-Πρωτεσίλαος
Απόλλων-Μικροθήβες

Στο δεύτερο γύρο οι αγώνες θα διεξαχθούν αντιστρόφως στις παρακάτω ημερομηνίες:
12η αγων.: 6-7/2, 13η αγων.: 13-14/2, 14η αγων.: 20-21/2, 15η αγων.: 27-28/2, 16η αγων.: 5-6/3, 17η αγων.: 12-13/3, 18η αγων. 19-20/3, 19η αγων.: 26-27/3, 20ή αγων.: 2-3/4, 21η αγων.: 9-10/4 και 22η αγων.: 16-17/4.