![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το Πατριαρχείο Κωνσταντινουπόλεως και τον Οικουμενικό Πατριάρχη Βαρθολομαίο θα επισκεφτούν ο Ανδρέας Πάτσης καθώς και αντιπροσωπεία της ΠΑΕ Νίκη Βόλου. Η επίσκεψη έχει προγραμματιστεί για τη Δευτέρα 7 Ιουλίου. Η ανακοίνωση:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Τη Δευτέρα (7/7) στις 15:30, ο Πρόεδρος της ΠΑΕ Νίκη Βόλου Ανδρέας Πάτσης και αντιπροσωπεία αυτής, θα επισκεφθούν το Πατριαρχείο Κωνσταντινουπόλεως, όπου θα γίνουν επισήμως δεκτοί από τον Οικουμενικό Πατριάρχη Βαρθολομαίο.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις