Νίκη της Αγίας Άννας, 3-2 τη Δήμητρα στην Ευξεινούπολη

Δήμητρα και Αγία Άννα αναμετρήθηκαν σε φιλικό παιχνίδι στο γήπεδο της Ευξεινούπολης, με το βολιώτικο συγκρότημα να επικρατεί με 3-2.
Στο πρώτο ημίχρονο δεν σημειώθηκε κάποιο τέρμα, με τις δύο ομάδες να έχουν ευκαιρίες εκατέρωθεν.
Στο δεύτερο ημίχρονο σημειώθηκαν και τα πέντε γκολ. Το σκορ άνοιξε στις αρχές του β’ μέρους ο Τσελεπής για την Αγία Άννα, ενώ στο 60’ έγινε το 0-2 από τον Τζοβάρα. Στη συνέχεια, ο Τσελεπής πετυχαίνοντας το δεύτερο προσωπικό του τέρμα ανέβασε το δείκτη του σκορ σε 0-3. Στο 75’ ο Παναγιώτης Βούλγαρης μείωσε σε 1-2 για τους γηπεδούχους, για να ακολουθήσει και δεύτερο γκολ από τους γηπεδούχους με τον Παγώνη στο 84’, ο οποίος διαμόρφωσε το τελικό 2-3.
Με την ομάδα της Δήμητρας αγωνίστηκαν και δύο παίκτες υπό δοκιμήν και συγκεκριμένα οι αμυντικοί Λάζογλου και Τσιότρας. Ο πρώτος προέρχεται από την ομάδα της Αγχιάλου και ο δεύτερος από τη Νίκη Αγκαθιάς.