Γ’ Εθνική: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου που συμμετέχουν οι ομάδες της Μαγνησίας

Οι ομάδες της Μαγνησίας, Θησέας Αγριάς, ΓΣ Αλμυρού, Διαγόρας Στεφανοβικείου και Δήμητρα Ευξεινούπολης, βρίσκονται φέτος στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής, που διαθέτει 11 ομάδες συνολικά.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής:

1η / 12η αγωνιστική
Φωκικός – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ηρακλής Ψαχνών – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς – Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη

2η /13η αγωνιστική
ΑΠΟ Αταλάντη – Φωκικός
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

3η / 14η αγωνιστική
Φωκικός – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Ψαχνών – ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

4η / 15η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών – Φωκικός
ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς
ΑΠΟ Αταλάντη – ΓΣ Αλμυρού
Δημήτρα Ευξεινούπολης – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου

5η / 16η αγωνιστική
Φωκικός – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού – Ηρακλής Ψαχνών
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΟ Υπάτου
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΠΟ Αταλάντη
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

6η / 17η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού – Φωκικός
Θησέας Αγριάς – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών – Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Υπάτου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης

7η / 18η αγωνιστική
Φωκικός – Αμβρυσσέας Διστόμου
Οπούντιος Μαρτίνου – ΓΣ Αλμυρού
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Ηρακλής Ψαχνών
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

8η / 19η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου – Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ηρακλής Ψαχνών – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: Θησέας Αγριάς

9η / 20η αγωνιστική
Φωκικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Οπούντιος Μαρτίνου
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟ Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

10η / 21η αγωνιστική
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΑΠΟ Αταλάντη
ΓΣ Αλμυρού – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

11η / 22η αγωνιστική
Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Φωκικός