Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (4/10)

Τον τελικό του Τσάμπιονς Λιγκ στο μπάσκετ ανάμεσα στην ΑΕΚ με στην Μπούργος μπορείτε να παρακολουθήσετε απόψε από την τηλεόραση. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει επίσης, πέντε παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά:
Super League
16.00 Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρίπολης (Novasports1HD)
18.15 ΠΑΟΚ-ΟΦΗ (Νovasports2HD)
18.15 Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΛ (Novasports3HD)
20.30 ΠΑΣ Γιάννινα-Ολυμπιακός (Novasports1HD)
21.45 Ατρόμητος-ΑΕΚ (Novasports2HD)
Basketball Champions League
17.00 Μικρός τελικός: Ντιζόν-Σαραγόσα (ΕΡΤ3)
20.00 Τελικός: Μπούργος-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)
Premier League
14.00 Λέστερ-Γουέστ Χαμ (COSMOTE SPORT4HD)
14.00 Σαουθάμπτον-Γουέστ Μπρομ (COSMOTE SPORT7HD)
16.00 Άρσεναλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ (COSMOTE SPORT1HD)
16.00 Γουλβς-Φούλαμ (COSMOTE SPORT5HD)
18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Τότεναμ (COSMOTE SPORT1HD)
21.15 Άστον Βίλα-Λίβερπουλ (COSMOTE SPORT3HD)
Bundesliga
16.30 Βόλφσμπουργκ- Άουγκσμπουργκ (COSMOTE SPORT3HD)
19.00 Μπάγερν Μονάχου-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT3HD)
SerieA
13.30 Αταλάντα-Κάλιαρι (Novasports2HD)
16.00 Λάτσιο-Ίντερ (Novasports3HD)
16.00 Πάρμα-Ελλάς Βερόνα (Novasports4HD)
16.00 Μπενεβέντο-Μπολόνια (Novasports24HD)
19.00 Μίλαν-Σπέτσια (Novasports4HD)
21.45 Γιουβέντους-Νάπολι (Novasports2HD)
Ligue1
14.00 Μονπελιέ-Νιμ (Novasports3HD)
22.00 Λιόν-Μαρσέιγ (Novasports3HD)
Liga NOS
20.30 Μπενφίκα-Φαρένσε (COSMOTE SPORT7HD)
23.00 Πορτιμονένσε-Σπόρτινγκ Λισαβόνας (COSMOTE SPORT7HD)
Eredivisie
13.15 Χρόνιγκεν-Άγιαξ (Novasports1HD)
15.30 Βίλεμ-Φέγενορντ (Novasports2HD)
17.45 Αϊντχόφεν-Φορτούνα Σιτάρντ (Novasports5HD)
Basketball Champions League
17.00 Μικρός τελικός (ΕΡΤ3)
20.00 Τελικός & απονομή (ΕΡΤ3)
Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
17.30 Αναντολού Εφές-Τουρκ Τέλεκομ (COSMOTE SPORT6HD)
20.00 Μπεσίκτας-Φενέρμπαχτσε (COSMOTE SPORT9HD)

12.00 Τουρνουά Τένις Ρολάν Γκαρός (Παρίσι): 8ος γύρος (ΕΡΤ SPORTSHD)
14.00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ VTB United League: ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Λοκομοτίβ Κουμπάν (COSMOTE SPORT9HD)
14.30 Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Κίελο-Έρλανγκεν (COSMOTE SPORT6HD)
14.30 Bundesliga 2: Κίελο-Φορτούνα Ντίσελντορφ (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Γκραν Κανάρια-Ρεάλ Μαδρίτης (COSMOTE SPORT8HD)