Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (18/10)

Όλα τα παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου μπορείτε να παρακολουθήσετε απόψε από την τηλεόραση. Αναλυτικά το πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων έχει ως εξής:

ΕΡΤ SPORTS
13.00 Φίλιππος Βερ.-ΠΑΟΚ -Ζ- (Α1 χάντμπολ)
NOVASPORTS 1
13.30 Μπολόνια-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 ΟΦΗ-Παναθηναϊκός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
20.30 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.15 Φέγενορντ-Σπάρτα Ροτ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
18.15 ΑΕΛ-Αστέρας Τρ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Ρόμα-Μπενεβέντο -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
16.00 Τορίνο-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Ουντινέζε-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Λιλ-Λανς -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
14.00 Πρέστον-Κάρντιφ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.45 Τσβόλε-Αϊντχόβεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 5
16.00 Σπέτσια-Φιορεντίνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 24
15.30 Άγιαξ-Χέρενφεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Κρ. Πάλας-Μπράιτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Τότεναμ-Γουέστ Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.15 Λέστερ-Άστον Βίλα -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
13.00 Εϊμπάρ-Οσασούνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.00 Βιγιαρεάλ-Βαλένθια -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Αλαβές-Έλτσε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Μπέτις-Σοσιεδάδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
14.00 Σέφιλντ Γιουν.-Φούλαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.30 Κολονία-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Σάλκε-Ουνιόν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
13.00 Εφές-Μπαχτσεσεχίρ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
15.15 Γκαζιαντέπ-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 7
14.30 Πάντερμπορν-Ανόβερο -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
19.30 Φαρένσε-Φαμαλικάο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
22.00 Ρίο Άβε-Μπενφίκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 8
15.00 Μπιλμπάο-Λεβάντε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Μπασκόνια-Μπαρτσελόνα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 9
14.40 Κίελο-Φλένσμπουργκ -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
19.30 Ουέσκα-Βαγιαδολίδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
BLUE HEART TV
17.00 Νίκη-Χαλκίδα -Ζ- (Β’ Εθνική μπάσκετ)