Τα αποτελέσματα των 10 ομίλων της Γ’ Εθνικής

Δείτε τα αποτελέσματα στα ματς της Γ’ Εθνικής:

1oς όμιλος (2η αγωνιστική)
Aλεξανδρούπολη – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-1
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 2-1
Α.Ε. Διδυμοτείχου – Αετός Ορφανού 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-0
Α.Ε. Ευόσμου – Α.Ε. Αμπελοκήπων 2-0
Ελπίς Σαππών – Ηρακλής 0-3
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης 2-2

2ος όμιλος (2η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3
Γιαννιτσά – Εδεσσαϊκός 3-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1
Ποσειδών Μηχανιώνας – Μακεδονικός 2-1
Αετός Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-2
Θύελλα Σαρακηνών – Εθνικός Γιαννιτσών 3-1
Νέα Καλλικράτεια – Αγροτικός Αστέρας ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά 0-1
Ελασσόνα – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2
Φήκη – Αετός Μακρυχωρίου 1-3
Εθνικός Κεραμιδίου – Μετέωρα 1-0
ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου 3-0
Α.Ε. Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0
Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Κοζάνη

4ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Αταλάντη – Φωκικός 0-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Υπάτου 0-0
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Θησέας Αγριάς 1-1
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΓΣ Αλμυρού 2-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

5ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Θύελλα Κατσικά – Αναγέννηση Άρτας 1-2
Παναγρινιακός – Κέρκυρα 5-1
Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 4-1
Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης – Τηλυκράτης 0-2
Πρέβεζα – Θύελλα Μοναστηρακίου 2-1
Αχέρων Καναλακίου – Α.Ε. Λευκίμμης 2-1
Α.Ε. Μεσολογγίου – Αμβρακικός Λουτρού 0-1

6ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Πανιώνιος – Πανναξιακός 4-1
Χαραυγιακός – Άνω Μερά Μυκόνου 2-1
Αήττητος – Φωστήρας 1-0
Μαρκό – Α.Ε. Μοσχάτου 0-0
Εθνικός – Ηλιούπολη 0-1
Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Μολαϊκός – Πανναυπλιακός 1-1
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Άρης Σκάλας 0-1
Κηφισιά – Ερμιονίδα 2-0
Κορωνίδα Κοιλάδας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1
Ερμής Μελιγούς – ΠΑΟ Ρουφ 2-1
Πανγυθεατικός – Παναρκαδικός 1-0
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8ος όμιλος (2η αγωνιστική)
ΑΟ Πυλίου Κω – Αίας Σαλαμίνας 1-2
Ακράτητος – Πανελευσινιακός 0-5
Μικρασιατική – Αετός Λουτρών 1-2
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας 2-2
Αστέρας Βάρης – Α.Ο. Καραβά 3-0
Κερατσίνι – Πυθαγόρας Κοντακαίικων (19/10)

9ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Ναυπακτιακός Αστέρας – Παναιγιάλειος 1-1
Α.Ο. Διαβολιτσίου – Ζάκυνθος 0-2
ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός (16.30)
Αχαϊκή – Εθνικός Σκουλικάδου 1-0
Α.Ο. Τσιλιβή – Πάμισος Μεσσήνης 0-1
Διαγόρας Βραχνέικων – Αίας Γαστούνης ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Θύελλα Πατρών

10ος όμιλος (1η αγωνιστική)
Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου 0-1
Παλαιόχωρα – Πλατανιάς 2-0
Άγιος Νικόλαος – Άρης Σούδας 2-1
Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-6
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Άρης Ρεθύμνου 3-0
Α.Ε. Νεάπολης – Ατσαλένιος 0-2
Α.Ο. Πόρου – Ηρόδοτος 0-1
Ρεθυμνιακός – Α.Ο. Δαμάστας 2-0