![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Οι πληροφορίες που ήθελαν τους δρόμους του Μάριο Μπρέσκα και του Ολυμπιακού Βόλου να χωρίζουν και πρώτο το goalost.gr είχε γράψει στις 18/6, επιβεβαιώθηκαν με ανακοίνωση που εξέδωσε η ερυθρόλευκη ΠΑΕ πριν λίγα λεπτά. Ο Σλοβάκος άσος έλυσε κοινή συναινέσει το συμβόλαιό του, με την βολιώτικη ομάδα να τον ευχαριστεί για την προσφορά του και να του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του. Η ανακοίνωση:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Η ΠΑΕ Ολυμπιακός Βόλου ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας της με τον Μάριο Μπρέσκα τον οποίο ευχαριστεί για την προσφορά του και του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις