Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (31/10)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις τηλεοπτικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε την αναμέτρηση του Βόλου με την ΑΕΛ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τη Σούπερ Λιγκ και τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΕΡΤ SPORTS
11.00 Γκραν Πρι Ιταλίας, ελ. δοκιμαστικά -Ζ- (Φόρμουλα 1)
13.30 Βουλιαγμένη-Απόλλων Σμ -Ζ- (Α1 πόλο)
15.00 Γκραν Πρι Ιταλίας, κατατακτήριες -Ζ- (Φόρμουλα 1)
17.00 Ιωνικός-Περιστέρι -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
19.30 ΑΕΚ-΄Λάρισα -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Σέφιλντ Γ.-Μάντσεστερ Σ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Λίβερπουλ-Γ. Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
17.00 Μπέρνλι-Τσέλσι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Οσασούνα-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
22.00 Αλαβές-Μπαρτσελόνα -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Κολονία-Μπάγερν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Γκλάντμπαχ-Λειψία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
15.00 Ρεάλ Μαδρ.-Ουέσκα -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 5
11.00 Γκραν Πρι Ιταλίας, ελ. δοκιμαστικά -Ζ- (Φόρμουλα 1)
15.00 Γκραν Πρι Ιταλίας, κατατακτήριες -Ζ- (Φόρμουλα 1)
17.15 Αθλ. Μπιλμπάο-Σεβίλλη -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 7
16.30 Αρμίνια Μπ.-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Μπραουνσβάιγκ-Νυρεμβέργη -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Άιντραχτ Φρ.-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
20.00 Ρίο Άβε-Μορεϊρένσε -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
16.30 Άουγκσμπουργκ-Μάιντς -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Τόφας-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
NOVASPORTS 1
14.30 Μπρίστολ Σ.-Νόριτς -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.15 Ατρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Σαρλερουά-Σερκλ Μπριζ -Ζ- (πρωτάθλημα Βελγίου)
21.45 Μπολόνια-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
15.00 Ολυμπιακός-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
17.15 Βόλος-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Λαμία-Παναθηναϊκός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
22.00 Ναντ-Παρί Σ.Ζ. -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
16.00 Κροτόνε-Αταλάντα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Ίντερ-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 5
17.00 Λούτον-Μπρέντφορντ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
21.00 Άγιαξ-Φορτούνα Σιτάρντ -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 24
18.00 Ρεν-Μπρεστ -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
21.45 Κλαμπ Μπριζ-Μαλίν -Ζ- (πρωτάθλημα Βελγίου)
PANACHAIKI TV
15.00 Παναχαϊκή-Ολυμπιακός Β. -Ζ- (φιλικός αγώνας)