Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (6/12)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα των μεταδόσεων έχει ως εξής:

Super League
15.00 ΟΦΗ-Απόλλων Σμύρνης (Novasports1HD)
17.15 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρίπολης (Novasports2HD)
17.15 ΠΑΣ Γιάννινα-Λαμία (Novasports3HD)
19.30 ΑΕΚ-Παναθηναϊκός (Novasports1HD)
Premier League
14.00 Γουέστ Μπρομ-Κρίσταλ Πάλας (COSMOTE SPORT1HD)
16.15 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Λέστερ (COSMOTE SPORT1HD)
18.30 Τότεναμ-Άρσεναλ (COSMOTE SPORT1HD)
21.15 Λίβερπουλ-Γουλβς (COSMOTE SPORT1HD)
LaLiga
15.00 Γρανάδα-Ουέσκα (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Οσασούνα-Μπέτις (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Βιγιαρεάλ-Έλτσε (COSMOTE SPORT2HD)
22.00 Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ (COSMOTE SPORT2HD)
Bundesliga
16.30 Βέρντερ Βρέμης-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT3HD)
19.00 Σάλκε-Λεβερκούζεν (COSMOTE SPORT3HD)
Serie A
13.30 Ελλάς Βερόνα-Κάλιαρι (Novasports2HD)
16.00 Ουντινέζε-Αταλάντα (Novasports4HD)
16.00 Ρόμα-Σασουόλο (Novasports24HD)
16.00 Πάρμα-Μπενεβέντο (Novasports3HD)
19.00 Κροτόνε-Νάπολι (Novasports4HD)
21.45 Σαμπντόρια-Μίλαν (Novasports2HD)
Liga NOS
22.00 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε (COSMOTE SPORT3HD)
22.00 Μπελενένσες-Μπράγκα (COSMOTE SPORT7HD)
Eredivisie
13.15 Φέγενορντ-Χεράκλες (Novasports3HD)
17.45 Χερενφέιν-Αϊντχόφεν (Novasports5HD)
Πρωτάθλημα Μπάσκετ VTB United League
15.00 Τσμόκι Μινσκ-ΤΣΣΚΑ Μόσχας (COSMOTE SPORT4HD)
17.00 Ζενίτ-Ούνικς Καζάν (COSMOTE SPORT9HD)
Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
12.00 Πετκίμ-Αναντολού Εφές (COSMOTE SPORT4HD)
14.15 Γκαζιαντέπ-Τόφας (COSMOTE SPORT6HD)
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Ράλι
08.45 SS14 Grand Prix 3 (COSMOTE SPORT7HD)
11.00 SS15 Serraglio 1 (COSMOTE SPORT7HD)
13.00 SS16 Serraglio 2 Wolf Power Stage (COSMOTE SPORT7HD)

14.15 Formula 2 (Γκραν Πρι Μπαχρέιν): 2ος Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)
14.30 Bundesliga 2: Πάντερμπορν-Νυρεμβέργη (COSMOTE SPORT8HD)
14.30 Γερμανικό Πρωτάθλημα Χάντμπολ: Φλένσμπουργκ-Γκέπινγκεν (COSMOTE SPORT9HD)
17.00 Basket League: Ιωνικός-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ3)
19.10 Formula1 (Γκραν Πρι Μπαχρέιν): Αγώνας (ΕΡΤ SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)
19.30 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Μπούργκος-Ρεάλ Μαδρίτης (COSMOTE SPORT4HD)
22.00 Ligue1: Μετς-Λιόν (Novasports3HD)
22.10 Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Κολούμπους Κρου-Νιου Ίνγκλαντ Ρεβολούσιον (Novasports4HD)