Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (12-12)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τη Σούπερ Λιγκ και από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
Σάββατο 12 Δεκεμβρίου
Super League
17.15 ΑΕΛ-ΟΦΗ (Novasports1HD)
19.30 Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports2HD)
Premier League
14.30 Γουλβς-Άστον Βίλα (COSMOTE SPORT1HD)
17.00 Νιούκαστλ-Γουέστ Μπρομ (COSMOTE SPORT4HD)
19.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι (COSMOTE SPORT1HD)
22.00 Έβερτον-Τσέλσι (COSMOTE SPORT2HD)
LaLiga
15.00 Βαλένθια-Μπιλμπάο (COSMOTE SPORT2HD)
17.15 Χετάφε-Σεβίλη (COSMOTE SPORT2HD)
19.30 Ουέσκα-Αλαβές (COSMOTE SPORT2HD)
22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης (COSMOTE SPORT1HD)
Bundesliga
16.30 Ντόρτμουντ-Στουτγκάρδη (COSMOTE SPORT3HD)
16.30 Λειψία-Βέρντερ Βρέμης (COSMOTE SPORT6HD)
16.30 Γκλάντμπαχ-Χέρτα Βερολίνου (COSMOTE SPORT7HD)
16.30 Μάιντς-Κολονία (COSMOTE SPORT8HD)
19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου (COSMOTE SPORT3HD)
Serie A
16.00 Κροτόνε-Σπέτσια (Novasports2HD)
19.00 Τορίνο-Ουντινέζε (Novasports3HD)
21.45 Λάτσιο-Ελλάς Βερόνα (Novasports1HD)
Ligue1
18.00 Μαρσέιγ-Μονακό (Novasports4HD)
22.00 Λανς-Μονπελιέ (Novasports3HD)
EFL Championship
14.30 Κάρντιφ-Σουόνσι (Novasports1HD)
17.00 Μπλάκμπερν-Νόριτς (Novasports5HD)
ΒasketLeague
17.00 Ηρακλής-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)
17.00 Λάρισα-Ιωνικός (ERT SPORTS)
22.00 Λαύριο-Μεσολόγγι (ΕΡΤ3)
Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ
12.00 Μπαχτσεσεχίρ-Μπεσίκτας (COSMOTE SPORT4HD)
19.00 Καρσίγιακα-Φενέρμπαχτσε (COSMOTE SPORT7HD)
Formula1 (Γκραν Πρι Άμπου Ντάμπι)
11.50 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (ERT SPORTS, COSMOTE SPORT5HD)
14.50 Κατατακτήριες Δοκιμές (ΕΡΤ1, COSMOTE SPORT5HD)


14.00 Bundesliga 2: Ντάρμσταντ-Αμβούργο (COSMOTE SPORT8HD)
14.00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ενόργανης: Ομαδικό ανδρών (ERT SPORTS)
17.00 Πρωτάθλημα Μπάσκετ United League: Ούνικς Καζάν-Κάλεβ (COSMOTE SPORT9HD)
18.00 Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Ζενίτ-Ντινάμο Μόσχας (COSMOTE SPORT5HD)
21.00 Eredivisie: Άγιαξ-Τσβόλε (Novasports5HD)
21.30 Γκολφ US Open Γυναικών: 3η μέρα (Novasports4HD)
21.45 Βελγικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου: Σιντ Τρούιντεν-Σαρλερουά (Novasports24HD)
21.45 Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ: Τενερίφη-Μπούργκος (COSMOTE SPORT4HD)