Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (3/1)

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλες τις αναμετρήσεις που διεξάγονται σήμερα για την Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέροντα παιχνίδια από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

COSMOTE SPORT 1
14.00 Μπέρνλι-Φούλαμ -Z- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.15 Νιούκαστλ-Λέστερ -Z- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Γ. -Z- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Μπιλμπάο-Έλτσε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Αλαβές-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Σοσιεδάδ-Οσασούνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Ουέσκα-Μπαρτσελόνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Ντόρτμουντ-Βόλφσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Μπάγερν Μον.-Μάιντς -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
13.30 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Χίμκι -Ζ- (πρωτάθλημα Ρωσίας)
22.00 Πίστονς-Σέλτικς -Ζ- (ΝΒΑ)
01.00 Γκρίζλις-Λ.Α. Λέικερς -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
19.00 Σάντα Κλάρα-Μπενφίκα -Ζ- (πορτογαλικό πρωτάθλημα)
COSMOTE SPORT 7
14.15 Μπεσίκτας-Καρσίγιακα -Ζ- (τουρκικό πρωτάθλημα μπάσκετ)
17.00 Γκιμαράες-Νασιονάλ -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
19.30 Φουενλαμπράδα-Μπαρτσελόνα -Ζ- (ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ)
23.00 Πόρτο-Μορεϊρένσε -Ζ- (πορτογαλικό πρωτάθλημα)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Αμβούργο-Ρέγκενσμπουργκ -Ζ- (Β’ κατηγορία Γερμανίας)
19.00 Νταρουσάφακα-Αναντολού Εφές -Ζ- (τουρκικό πρωτάθλημα μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 9
15.00 Νίζνι Νόβγκοροντ-ΤΣΣΚΑ Μ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ρωσίας)
19.30 Έιμπαρ-Γρανάδα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
NOVASPORTS 1
15.00 Παναθηναϊκός-Αστέρας Τρ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Ολυμπιακός-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.30 Ίντερ-Κροτόνε -Ζ- (Καμπιονάτο)
17.15 ΑΕΛ-ΠΑΟΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Γιουβέντους-Ουντινέζε (Novasports2HD)
NOVASPORTS 3
15.00 Παναιτωλικός-ΟΦΗ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
17.15 ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 4
16.00 Παράλληλες μεταδόσεις: Φιορεντίνα-Μπολόνια, Τζένοα-Λάτσιο, Πάρμα-Τορίνο, Ρόμα-Σαμπντόρια, Σπέτσια-Βερόνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 5
16.00 Αταλάντα-Σασουόλο (-Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Κάλιαρι-Νάπολι -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Μπενεβέντο-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)