Οι σημερινές αθλητικές μεταδόσεις (31/1)

Μοιράσου το άρθρο
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    2
    Shares

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια για τη Σούπερ Λιγκ, καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΕΡΤ 3
14.30 Καραϊσκάκης-Εργοτέλης -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Παναθηναϊκός-Προμηθέας -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
14.45 Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
NOVASPORTS 1
15.00 ΟΦΗ-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 Απόλλων Σμ.-Ολυμπιακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
17.15 ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Ρόμα-Βερόνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
15.30 Μικρός τελικός -Ζ- (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα χάντμπολ)
17.15 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
22.00 Ναντ-Μονακό -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
16.00 Αταλάντα-Λάτσιο -Ζ- (Καμπιονάτο)
18.30 Τελικός -Ζ- (Παγκόσμιο Πρωτάθλημα χάντμπολ)
NOVASPORTS 5
15.30 Φέγενορντ-Αϊντχόφεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Άγιαξ-Άλκμααρ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 24
14.30 Κλαμ Μπριζ-Σταντάρ Λ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Βελγίου)
16.00 Κροτόνε-Τζένοα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS EXTRA 1
16.00 Κάλιαρι-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Νάπολι-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Λέστερ-Λιντς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Γουέστ Χαμ-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.15 Μπράιτον-Τότεναμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Χετάφε-Αλαβές -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Κάντιθ-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Γρανάδα-Θέλτα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Μπαρτσελόνα-Μπιλμπάο -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
14.00 Τσέλσι-Μπέρνλι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.30 Κολονία-Αρμίνια -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
22.30 Ντένβερ-Γιούτα -Ζ- (ΝΒΑ)
02.00 Ουάσινγκτον-Μπρούκλιν -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 6
12.00 Φενερμπαχτσέ-Γκαζιαντέπ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
16.30 Ζενίτ-Λοκομοτίβ Κ. -Ζ- (VTB League)
19.30 Μάλαγα-Βαλένθια -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 7
19.00 Μπαχτσεσεχίρ-Αναντολού Εφές -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Μπόχουμ-Καρλσρούη -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
17.00 Γκιμαράες-Μαρίτιμο -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
14.30 Τσμόκι Μινσκ-Ούνικς Καζάν -Ζ- (VTB League)