Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (28/2)

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Πλούσιο είναι το σημερνό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα παιχνίδια της Σούπερ Λιγκ καθώς και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΕΡΤ 3
14.45 Παναχαϊκή-Ξάνθη -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Ηρακλής-Ιωνικός -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
20.00 Παναθηναϊκός-Άρης -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
14.45 Λεβαδειακός-Δόξα Δρ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
NOVASPORTS 1
19.30 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
17.15 ΑΕΛ-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Ρόμα-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
13.30 Σαμπντόρια-Αταλάντα -Ζ- (Καμπιονάτο)
17.15 Λαμία-ΠΑΣ Γιάννινα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
22.00 Μαρσέιγ-Λιόν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
14.00 Γουίκομπ-Νόριτς -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
16.00 Ίντερ-Τζένοα -Ζ- (Καμπιονάτο)
18.00 Μιλάνο-Φορτιτούντο -Ζ- (ιταλικό μπάσκετ)
NOVASPORTS 5
15.30 Αϊντχόφεν-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Άλκμααρ-Φέγενορντ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
NOVASPORTS 24
14.30 Σταντάρ Λ.-Άντερλεχτ -Ζ- (Πρωτάθλημα Βελγίου)
16.00 Κροτόνε-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.15 Γάνδη-Κλαμπ Μπριζ -Ζ- (Πρωτάθλημα Βελγίου)
NOVASPORTS-EXTRA 1
16.00 Ουντινέζε-Φιορεντίνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Νάπολι-Μπενεβέντο -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Τότεναμ-Μπέρνλι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Γ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.15 Σέφιλντ Γιουν.-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Θέλτα-Βαγιαδολίδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Κάντιθ-Μπέτις -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Γρανάδα-Έλτσε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
14.00 Λέστερ-Άρσεναλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.30 Μάιντς-Άουγκσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Λεβερκούζεν-Φράιμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
22.30 Μιλγουόκι-Λ.Α. Κλίπερς -Ζ- (ΝΒΑ)
03.00 Λ.Α. Λέικερς-Γκόλντεν Στέιτ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 7
14.30 Ουνιόν Βερ.-Χοφενχάιμ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Μπανταλόνα-Μπαρτσελόνα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Χαϊντενχάιμ-Φορτούνα Ντ. -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
17.00 Μέλσουνγκεν-Μαγδεβούργο -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
22.00 Νασιονάλ-Μπράγκα -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
14.00 Κρίσταλ Πάλας-Φούλαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.00 Νταρουσάφακα-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις