Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (7/3)

Μοιράσου το άρθρο
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΕΡΤ 3
11.00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού στίβου -Ζ-
15.30 Κολοσσός-Παναθηναϊκός -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
18.00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα κλειστού στίβου -Ζ-
20.30 Παναχαϊκή-Διαγόρας -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
NOVASPORTS 1
15.00 Ολυμπιακός-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 ΠΑΟΚ-Άρης -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
17.15 Παναιτωλικός-Βόλος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Νάπολι-Μπολόνια -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
13.15 Άγιαξ-Γκρόνιγκεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
16.00 Βερόνα-Μίλαν -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Σαμπντόρια-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 4
15.30 Φορτούνα Σιτάρντ-Αϊντχόφεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
18.00 Τρέντο-Μιλάνο -Ζ- (ιταλικό μπάσκετ)
NOVASPORTS 5
16.00 Φιορεντίνα-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Καέν-Μαρσέιγ -Ζ- (Κύπελλο Γαλλίας)
NOVASPORTS 24
17.00 Κλαμπ Μπριζ-Ζούλτε Βάρεγκεμ -Ζ- (Πρωτάθλημα Βελγίου)
NOVASPORTS EXTRA 1
13.30 Ρόμα-Τζένοα -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Κροτόνε-Τορίνο -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
18.30 Μάντσεστερ Σ-Μάντσεστερ Γ. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.15 Τότεναμ-Κρ. Πάλας -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
17.15 Ατλέτικο Μαδρ.-Ρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Μπιλμπάο-Γρανάδα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
14.00 Μπρόμγουιτς-Νιούκαστλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.30 Κολονία-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Αρμίνια-Ουνιόν Βερ. -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
03.00 Ολ Σταρ Γκέιμ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
15.00 Ουέσκα-Θέλτα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.00 Φενερμπαχτσέ-Τουρκ Τέλεκομ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 6
16.30 Τουρνουά ATP 500 2021 -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 7
13.30 Μούρθια-Ρεάλ -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
16.00 Λίβερπουλ-Φούλαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Σοσιεδάδ-Λεβάντε -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Φορτούνα Ντισελ.-Νυρεμβέργη -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
20.00 Τουρνουά ATP 500 2021 -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 9
14.15 Μπελεντίγεσι-Αναντολού Εφές -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
18.00 Σπαρτάκ Μ.-Κράσνονταρ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ρωσίας)
23.00 Τέξας Τεκ-Μπέιλορ -Ζ- (NCAA)