Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (14/3)

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Πλούσιο είναι το τηλεοπτικό μενού του τριημέρου. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΕΡΤ 3
14.45 ΟΦ Ιεράπετρας-Παναχαϊκή -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Ηρακλής-Μεσολόγγι -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
20.00 Λαύριο-Περιστέρι -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
14.45 Δόξα Δρ.-Ξάνθη -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Λάρισα-Κολοσσός -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
NOVASPORTS 1
19.00 Λεπτό προς λεπτό -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.30 Μπολόνια-Σαμπντόρια -Ζ- (Καμπιονάτο)
16.00 Τορίνο-Ίντερ -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Μίλαν-Νάπολι -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
15.30 Αϊντχόφεν-Φέγενορντ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
19.00 ΑΕΛ-Ολυμπιακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
22.00 Παρί Σ.Ζ.-Ναντ -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
16.00 Πάρμα-Ρόμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Βόλος-ΑΕΚ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Τρεβίζο-Φορτιτούντο Μπολόνια -Ζ- (ιταλικό μπάσκετ)
NOVASPORTS 5
19.00 Άρης-ΟΦΗ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
21.45 Άντερλεχτ-Γκενκ -Ζ- (Κύπελλο Βελγίου)
NOVASPORTS EXTRA 1
14.15 Σέφιλντ Γουεν.-Νόριτς -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.00 Λαμία-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS EXTRA 2
19.00 Αστέρας Τρ.-ΠΑΣ Γιάννινα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS EXTRA 3
19.00 Απόλλων Σμ.-Παναιτωλικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 24
16.00 Κάλιαρι-Γιουβέντους -Ζ- (Καμπιονάτο)
COSMOTE SPORT 1
16.00 Λέστερ-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Άρσεναλ-Τότεναμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.15 Μάντσεστερ Γ.-Γουέστ Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Θέλτα-Μπιλμπάο -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Γρανάδα-Σοσιεδάδ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Εϊμπάρ-Βιγιαρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Σεβίλλη-Μπέτις -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Λειψία-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Στουγκάρδη-Χόφενχαϊμ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
22.00 Γιούτα-Γκόλντεν Στέιτ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
14.30 Λεβερκούζεν-Αρμίνια -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 7
02.30 Σαν Αντόνιο-Φιλαδέλφεια-Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Σαουθάμπτον-Μπράιτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.00 Λοκομοτίβ Μ.-Σότσι -Ζ- (Πρωτάθλημα Ρωσίας)

Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις