Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (20/3)

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΕΡΤ 3
14.45 Εργοτέλης-Καραϊσκάκης -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 ΑΕΚ-Ηρακλής -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
20.00 Άρης-ΠΑΟΚ -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 1
19.30 Έβερτον-Μάντσεστερ Σίτι -Ζ- (Κύπελλο Αγγλίας)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Αθλ. Μπιλμπάο-Εϊμπάρ -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
17.15 Θέλτα-Ρεάλ Μαδρ. -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
19.30 Ουέσκα-Οσασούνα -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
22.00 Βαγιαδολίδ-Σεβίλλη -Ζ- (πρωτάθλημα Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Μπάγερν-Στουτγκάρδη -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Σάλκε-Γκλάντμπαχ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.00 Μπράιτον-Νιούκαστλ -Ζ- (Κύπελλο Αγγλίας)
COSMOTE SPORT 4
14.15 Μπεσίκτας-Νταρουσάφακα -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
18.15 Τζορτζτάουν-Κολοράντο -Ζ- (NCAA)
21.30 Λ.Α. Λέικερς-Ατλάντα -Ζ- (ΝΒΑ)
04.00 Λ.Α. Κλίπερς-Σάρλοτ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 5
16.30 Κολωνία-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 7
14.15 Μπόρνμουθ-Σαουθάμπτον -Ζ- (Κύπελλο Αγγλίας)
17.30 Σάντα Κλάρα-Τοντέλα -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
21.45 Σαραγόσα-Εστουντιάντες -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Αμβούργο-Χαϊντενχάιμ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Άιντραχτ-Ουνιόν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
20.00 Πορτιμονένσε-Πόρτο -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
22.30 Σπόρτινγκ-Γκιμαράες -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
14.00 Άουε-Σαντχάουζεν -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Βέρντερ-Βόλφσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
NOVASPORTS 1
15.00 Απόλλων Σμ.-ΑΕΛ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
17.15 Βόλος-ΟΦΗ -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
19.30 ΠΑΣ Γιάννινα-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
16.00 Κροτόνε-Μπολόνια -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 Σουόνσι-Κάρντιφ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
NOVASPORTS 3
14.30 Μπρέντφορντ-Νότιγχαμ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
17.00 Γουότφορντ-Μπέρμιγχαμ -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.30 Παναιτωλικός-Λαμία -Ζ- (Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 4
14.00 Μετς-Ρεν -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
18.00 Μαρσέιγ-Νις -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
21.00 Πέζαρο-Βίρτους Μπολόνια -Ζ- (ιταλικό μπάσκετ)
NOVASPORTS 5
17.00 Μπάρνσλεϊ-Σέφιλντ Γουέν. -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)
19.00 Σπέτσια-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
21.00 Φέγενορντ-Έμεν -Ζ- (πρωτάθλημα Ολλανδίας)