![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Ανοιχτή για τα ΜΜΕ θα είναι η αυριανή (11/7, 09:00) προπόνηση της Νίκης Βόλου, που θα πραγματοοποιηθεί στο Πανθεσσαλικό Στάδιο. Όπως διευκρινίζει η ανακοίνωση που εξέδωσε η βολιώτικη ΠΑΕ, στην προπόνηση θα απαγορεύεται η είσοδος για το κοινό. Αναλυτικά:
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
“Η ΠΑΕ Νίκη Βόλου ανακοινώνει πως η αυριανή (11/7, 09:00) πρωινή προπόνηση της ομάδας στο Πανθεσσαλικό Στάδιο θα είναι ανοιχτή μόνο για τα Μ.Μ.Ε και όχι για το κοινό.”
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις