![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Δύο νεαρούς ποδοσφαιριστές απέκτησε η Δήμητρα Ευξεινούπολης ενόψει της επανέναρξης του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής κατηγορίας. Ο λόγος για τους Σεραφείμ Τανό και Βασίλη Νικογιάννη.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Η ανακοίνωση της Δήμητρας είναι η εξής: «Η διοίκηση της Α.Ε. Δήμητρας καλωσορίζει στην ομάδα της τους δύο νεαρούς ποδοσφαιριστές Βασίλη Νικογιάννη και Σεραφείμ Τανό και τους εύχεται να είναι γέροι και δυνατοί και με λαμπρό μέλλον».
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις