Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (4/4)

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΕΡΤ 3
14.45 ΟΦ Ιεράπετρας-Λεβαδειακός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Ηρακλής-Παναθηναϊκός -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
20.00 Περιστέρι-Προμηθέας -Ζ- (Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
14.45 Παναχαϊκή-Δόξα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
NOVASPORTS 1
15.00 Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
19.30 ΑΕΚ-Ολυμπιακός -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
13.15 Φέγενορντ-Φορτούνα Σιτ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.15 Άρης-Αστέρας Τρ. -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 3
15.30 Αϊντχόβεν-Χέρακλες -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
17.45 Χέρενφεϊν-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
21.05 Μακάμπι-Βιλερμπάν (Ευρωλίγκα εξ αναβολής)
22.00 Μαρσέιγ-Ντιζόν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 5
18.05 Νιμ-Σεντ Ετιέν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
COSMOTE SPORT 1
14.00 Σαουθάμπτον-Μπέρνλι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.05 Νιούκαστλ-Τότεναμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Άστον Βίλα-Φούλαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.30 Μάντσεστερ Γ.-Μπράιτον -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
15.00 Αλαβές-Θέλτα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
17.15 Έλτσε-Μπέτις -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
19.30 Κάντιθ-Βαλένθια -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Σεβίλλη-Ατλέτικο Μαδρ. -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Στουτγκάρδη-Βέρντερ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Ουνιόν-Χέρτα -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
13.30 Ανδόρα-Μπασκόνια -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
19.00 Ροστόφ-Σπαρτάκ Μ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ρωσίας)
21.00 Σικάγο-Μπρούκλιν -Ζ- (ΝΒΑ)
01.00 Βοστόνη-Σάρλοτ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 6
14.30 Μαγδεμβούργο-Φλένσμπουργκ -Ζ- (γερμανικό χάντμπολ)
20.00 Τελικός τουρνουά 2020 ATP Masters 1000 -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 8
14.30 Ανόβερο-Αμβούργο -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
19.30 Μπούργκος-Μπαρτσελόνα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
22.00 Φαμαλικάο-Πάσος Φερέιρα -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
14.30 Ντάρμσταντ-Φορτούνα Ντ. -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
17.30 Φενερμπαχτσέ-Καρσίγιακα -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)