Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις (17/4)

Μοιράσου το άρθρο
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    3
    Shares

Πλούσιο είναι το σημερινό μενού, όσον αφορά τις τηλεοπτικές μεταδόσεις, καθώς μπορείτε πέρα από το παιχνίδι της Καλαμάτας με τη Νίκη να παρακολουθήσετε και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις από α κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα. Αναλυτικά:

ΕΡΤ 2
14.55 Γκραν Πρι Ίμολα, κατατακτήριες -Ζ- (Φόρμουλα 1)
ΕΡΤ 3
12.00 Καλαμάτα-Νίκη -Ζ- (Φούτμπολ Λιγκ)
14.45 Λεβαδειακός-Ιωνικός -Ζ- (Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 Φίλιππος Βερ.-ΠΑΟΚ -Ζ- (Λιγκ Καπ βόλεϊ)
20.00 Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου -Ζ- (Λιγκ Καπ βόλεϊ)
COSMOTE SPORT 1
14.30 Νιούκαστλ-Γ. Χαμ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
19.30 Τσέλσι-Μάντσεστερ Σίτι -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
16.30 Φράιμπουργκ-Σάλκε -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
22.30 Αθλ. Μπιλμπάο-Μπαρτσελόνα -Ζ- (τελικός Κυπέλλου Ισπανίας)
COSMOTE SPORT 3
14.00 Σαν Πάουλι-Κίκερς -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
16.30 Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.30 Λεβερκούζεν-Κολωνία -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
16.30 Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 Μπαρτσελόνα-Μανρέσα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
23.30 Λ.Α. Λέικερς-Γιούτα -Ζ- (ΝΒΑ)
03.30 Βοστόνη-Γκόλντεν Στέιτ -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 6
14.30 Τσιτσιπάς-Έβανς -Ζ- (τένις)
COSMOTE SPORT 7
20.00 Μπενφίκα-Ζιλ Βιθέντε -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 8
12.00 Αστάνα-Ούνικς Καζάν -Ζ- (VTB League)
16.30 Ουνιόν-Στουτγκάρδη -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
19.00 ΑΕΚ-Γκορένιε -Ζ- (Ευρωπαϊκό Κύπελλο χάντμπολ)
22.30 Ρίο Άβε-Μπράγκα -Ζ- (πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
13.00 Λοκομοτίβ Κ.-ΤΣΣΚΑ -Ζ- (VTB League)
16.30 Λοκομοτίβ Μ.-Ροστόφ -Ζ- (πρωτάθλημα Ρωσίας)
19.00 Κράσνονταρ-Ζενίτ -Ζ- (πρωτάθλημα Ρωσίας)
22.15 Γουλβς-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
NOVASPORTS 1
15.00 ΟΦΗ-Ατρόμητος -Ζ- (Σούπερ Λιγκ, πλέι άουτ)
17.15 Παναιτωλικός-Απόλλων Σμ. -Ζ- (Σούπερ Λιγκ, πλέι άουτ)
19.30 Βόλος-ΠΑΣ Γιάννινα -Ζ- (Σούπερ Λιγκ, πλέι άουτ)
21.45 Κάλιαρι-Πάρμα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 2
19.00 Σασουόλο-Φιορεντίνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
16.00 Κροτόνε-Ουντινέζε -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 4
16.00 Σαμπντόρια-Βερόνα -Ζ- (Καμπιονάτο)
18.00 Μαρσέιγ-Λοριάν -Ζ- (πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 5
14.30 Στόουκ-Πρέστον -Ζ- (Τσάμπιονσιπ)