Οι σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις

Μοιράσου το άρθρο
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Το σημερινό πρόγραμμα της τηλεόρασης περιλαμβάνει τις εξής αθλητικές μεταδόσεις:

ΕΡΤ 3
14.45 Ξάνθη-Εργοτέλης -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ 2)
17.00 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ -Ζ- (πλέι οφ Α1 μπάσκετ)
ΕΡΤ SPORTS
19.00 Καταδύσεις 3 και 10 μέτρα -Ζ- (Ευρωπαϊκό υγρού στίβου)
NOVASPORTS 1
13.30 Φιορεντίνα-Νάπολι -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 Λεπτό προς λεπτό -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
NOVASPORTS 2
16.00 Ουντινέζε-Σαμπντόρια -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
22.00 Λιλ-Σεντ Ετιέν -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 3
19.30 ΑΕΚ-Άρης -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
22.00 Παρί Σ.Ζ.-Ρεμς -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS 4
15.30 Βίτεσε-Άγιαξ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
19.30 ΠΑΟΚ-Αστέρας Τρ. -Ζ- (πλέι οφ Σούπερ Λιγκ)
21.45 Μίλαν-Κάλιαρι -Ζ- (Καμπιονάτο)
NOVASPORTS 5
16.00 Μπενεβέντο-Κροτόνε -Ζ- (Καμπιονάτο)
19.00 Πάρμα-Σασουόλο -Ζ- (Καμπιονάτο)
22.00 Μονακό-Ρεν -Ζ- (Πρωτάθλημα Γαλλίας)
NOVASPORTS EXTRA 1
15.30 Αϊντχόφεν-Χέρακλες -Ζ- (Πρωτάθλημα Ολλανδίας)
23.10 Σινσινάτι-Ίντερ Μαϊάμι -Ζ- (ποδόσφαιρο ΗΠΑ)
COSMOTE SPORT 1
14.00 Κρ. Πάλας-Άστον Βίλα -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
16.05 Τότεναμ-Γουλβς -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
18.30 Μπρόμγουιτς-Λίβερπουλ -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
21.00 Έβερτον-Σέφιλντ Γιουν. -Ζ- (Πρέμιερ Λιγκ)
COSMOTE SPORT 2
19.30 Ατλέτικο Μαδρ.-Οσασούνα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
COSMOTE SPORT 3
16.30 Φορτούνα Ντ.-Άουε -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
19.00 Μάιντς-Ντόρτμουντ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
21.30 Λειψία-Βόλφσμπουργκ -Ζ- (Μπουντεσλίγκα)
COSMOTE SPORT 4
20.00 Ν. Υόρκη-Βοστόνη -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 6
18.00 Τελικός τουρνουά 2021 ATP Masters 1000 -Ζ- (τένις)
22.30 Γκόλντεν Στέιτ-Μέμφις -Ζ- (ΝΒΑ)
COSMOTE SPORT 7
13.30 Μπασκόνια-Μάλαγα -Ζ- (ισπανικό μπάσκετ)
16.30 Σαντχάουζεν-Ρέγκενσμπουργκ -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
19.30 Μπιλμπάο-Ρεάλ -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Τσέλσι-Μπαρτσελόνα -Ζ- (τελικός Τσάμπιονς Λιγκ γυναικών)
COSMOTE SPORT 8
14.00 Ροστόφ-Κράσνονταρ -Ζ- (Πρωτάθλημα Ρωσίας)
16.30 Καρλσρούη-Κίελο -Ζ- (Β’ Γερμανίας)
19.30 Μπαρτσελόνα-Θέλτα -Ζ- (Πριμέρα Ντιβιζιόν)
22.00 Μαρίτιμο-Γκιμαράες -Ζ- (Πρωτάθλημα Πορτογαλίας)
COSMOTE SPORT 9
14.00 Ντιναμό Μ.-ΤΣΣΚΑ Μ. -Ζ- (Πρωτάθλημα Ρωσίας)
18.00 Γκαζιαντέπ-Αναντολού Εφές -Ζ- (τουρκικό μπάσκετ)
21.00 Ελλάδα-Μαυροβούνιο -Ζ- (προκριματικά Ευρωβόλεϊ)