![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Νίκη με ευρύ σκορ πέτυχε ο Ιάσων, συντρίβοντας εντός έδρας με 7-0 την Ένωση Λεχωνίων Νηλέα για την 8η αγωνιστική της Β΄ ΕΠΣΘ. Οι γηπεδούχοι σημείωσαν ένα γκολ με τον Δημόπουλο στο 9΄, τρία με τον Θεοδωρόπουλο στο 16΄, στο 29΄ και στο 74΄ και δύο με τον Τσάνιο στο 20΄ και στο 43΄.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
ΙΑΣΩΝ ΑΛΛΗΣ ΜΕΡΙΑΣ: Κωτούλας, Σπύρου (50΄ Ρακής), Κάβουρας, Βαρελόπουλος (60΄ Χριστοδούλου), Σουφλάρης, Πουλάκης (60΄ Τσίγγας), Τσάνιος, Σιαμέτης, Καλογριάς, Δημόπουλος, Θεοδωρόπουλος
ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΝΗΛΕΑ: Ρενάτο, Ντενίς, Αναγνωστάκης, Γούλιας, Νέος, Κατσιάκης, Μπιλιάλης (30΄ Στυλιαρογιάννης), Φουρκιώτης (65΄ Μπούρντα), Φιλίππου, Μεντής, Σκόνδρας
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις