![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Εκλογές πραγματοποιήθηκαν στον Γ.Σ. Αλμυρού, με τον Λεωνίδα Κωτούλα να εκλέγεται στη θέση του προέδρου, κάτι που αναμενόταν από τη στιγμή που ήταν και ο μόνος υποψήφιος. Ο κ. Κωτούλας τέθηκε επικεφαλής μιας ομάδας παλαιμάχων αθλητών, προκειμένου να μην υπάρξει διοικητικό κενό και ο ιστορικός σύλλογος να συνεχίσει να λειτουργεί απρόσκοπτα.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
Ψήφισαν 70 μέλη του Γυμναστικού και ως μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου εκλέχθηκαν οκτώ μέλη του που κατ’ αλφαβητική σειρά είναι οι: Θόδωρος Βούλγαρης, Γιώργος Καραζούπης, Δημήτρης Κοντογεωργάκης, Ευάγγελος Κωνσταντίνου, Γεωργία Μπεχλιβανίδη, Νικόλαος Ράπτης, Απόστολος Τσιλιός, Ελευθέριος Φωτιάδης.
Για την εξελεγκτική επιτροπή εκλέχθηκαν οι: Χρήστος Δαλακούρας, Δημήτριος Κωστόπουλος, Δημήτριος Λούπος.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις