![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2023/03/KARALIS-2023-scaled.jpg)
Το παιχνίδι με την Κέρκυρα ήταν το τελευταίο παιχνίδι του Αντώνη Τσιάρα με την φανέλα του Ολυμπιακού Βόλου. Ο νεαρός μέσος, όπως σας ενημέρωσε το goalpost.gr, θα συνεχίσει σε άλλη ομάδα την καριέρα του. Σήμερα (18/1) ο Τσιάρας βρέθηκε στην προπόνηση του Ολυμπιακού, αποχαιρέτησε τους συμπαίκτες του και…
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2024/04/dsc0626-e1715498746768.webp)
…θα μεταβεί στην Κομοτηνή για να υπογράψει συμβόλαιο συνεργασίας με τον Πανθρακικό. Τα έχει βρει σε όλα με την ομάδα της Θράκης και μάλιστα από αύριο Τρίτη (19/1) θα ξεκινήσει προπονήσεις με τον Πανθρακικό.
Μετά τον Αλέξανδρο Νικολιά, ο οποίος συνεχίζει στον ΠΑΣ Γιάννινα, άλλος ένας παίκτης του Ολυμπιακού θα αγωνιστεί στο πρωτάθλημα της Σούπερ Λιγκ.
![](https://www.goalpost.gr/wp-content/uploads/2022/11/boukis-1.jpg)
Ακολουθήστε το goalpost.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις